Fueled. Napędzani pożądaniem

Cykl: Driven (tom 2)
Wydawnictwo: Septem
Fueled
karollllllla

Podsycani pożądaniem, zderzeni z miłością Spełnienie przyszło wraz z niezwykłą namiętnością, która wywróciła Twoje życie do góry nogami. Pożądanie jest tak palące, że zabiera Ci sen. Ciało mężczyzny, o jakim marzą tysiące kobiet… Nie chcesz niczego więcej. Jesteś jednak na tyle mądra, by wiedzieć, że ten związek nie tylko buduje, ale również rujnuje… Mimo to idziesz dalej. Okazuje się, że...

Podsycani pożądaniem, zderzeni z miłością

Mimo to idziesz dalej. Okazuje się, że tam, gdzie powinna być tylko żądza, pojawia się uczucie. Miłość, o którą chcesz walczyć. Wbrew jego mrocznej duszy. Choć wiesz, że tak naprawdę wcale do siebie nie pasujecie.

Colton sprawia, że brakuje mi tchu, a moje serce zamiera. Jednocześnie, w przedziwny sposób, przywraca mi pełnię życia. Jak jednak kochać mężczyznę, który zamyka przede mną swoje wnętrze? Który nieustannie mnie odtrąca, abym nie zobaczyła jego brzemiennych w skutki sekretów z przeszłości? Oddałam mu swoje serce, ale nie mogę w nieskończoność czekać i przebaczać.

To jeszcze nie koniec…

K. Bromberg to ta powściągliwa kobieta siedząca w kącie, o której żartowało się, że ma w sobie dzikie dziecko. Dziecko, które uwalnia za każdym razem, gdy dotyka palcami klawiatury komputera. Jest żoną, matką, poskramiaczką dzieci, podnosicielką zabawek, szoferem i domowym spidermanem. Lubi dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapas czekolady w spiżarni.

K. mieszka w południowej Kalifornii z mężem i trójką dzieci. Gdy potrzebuje ucieczki od codziennego chaosu, prawdopodobnie spotkasz ją na bieżni lub z czytnikiem Kindle w dłoni, zatopioną w jakiejś pikantnej lekturze.

To długo wyczekiwana kontynuacja pierwszego tomu bestsellerowej trylogii Driven.

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl

Wioleta Sadowska | 2015-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2015

"Spiderman. Batman. Superman. Ironman".

K. Bromberg nie bez przyczyny nazwała swoją trylogię erotyczną słowem "Driven", nadając taki sam tytuł jej pierwszemu tomowi, bowiem "Namiętność silniejsza niż ból" rozpędzała jedynie fabułę, która w drugiej części przyspieszyła do wszelkich możliwych granic, nie pozwalając się oderwać od lektury książki aż do ostatniej strony. Drugi tom pt. "Fueled. Napędzani pożądaniem" okazał się bowiem istnym rollercoasterem namiętności. Uff, nadal mam wypieki na twarzy i podwyższone ciśnienie.

K. Bromberg to żona, matka, poskramiaczka dzieci, podnosicielka zabawek, szofer i domowy Spiderman. Uwielbia dietetyczną colę z rumem, głośną muzykę i zapasy czekolady w spiżarni. Gdy potrzebuje chwili oddechu od codziennych zajęć, ćwiczy na bieżni lub czyta na czytniku pasjonującą lekturę. Autorka obecnie mieszka w południowej Kalifornii. "Fueled. Napędzani pożądaniem" to drugi tom erotycznej trylogii pt. "Driven".

Po kończącej pierwszy tom, dramatycznej...

Kasiek | 2015-02-23
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 22 lutego 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Po tym,jak zachwyciła mnie pierwsza część, z niecierpliwością czekałam na drugą i przyznaję, że warto było. Mimo, że fabuła nie wydaje się zbyt wyszukana, to dawka emocji, jaką serwuje autorka, wyróżnia tę pozycję z wielu jej podobnych. Autorka, kreując bohaterów, nie od razu odkrywa wszystkie karty ich przeszłości, a stopniowo wydziela te informacje, ukazując ich wpływ na relacje między nimi. Emocjonalna huśtawka powoduje, że balansują na granicy miłości i nienawiści, a pożądanie i namiętność nie ułatwiają im sprecyzowania swoich uczuć. W tej części autorka, co pewien czas, przedstawia też punkt widzenia Coltona, dzięki czemu można zrozumieć jego zachowanie. Cięte riposty, w które obfitują dialogi, nadają nieco lżejszy charakter tej książce. Jednak samo zakończenie nie należy do lekkich, a jego dramatyzm był do przewidzenia. Biorąc pod uwagę fakt, że będzie kontynuacja, a autorka już po pierwszej części pozostawiła uczucie niedosytu i ciekawości co do dalszych losów bohaterów,...

korcia | 2017-08-12
Przeczytana: 21 lipca 2017

„Fueled. Napędzani pożądaniem” w pełni spełniło moje oczekiwania, okazało się równie dobre jak pierwsza część, dostarczyło emocji i rozrywki, a także dało do myślenia. Było gorąco, czasami romantycznie, niekiedy dramatycznie. Jestem niezmiernie ciekawa dalszego ciągu, tego jak rozwinie się sytuacja. Bez wątpienia warto poznać tę serię!

Ranech | 2015-03-12
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, Posiadam, 2015
Przeczytana: 09 marca 2015

Druga część nawet lepsza!
Colton przełamuje się i zmienia swoje zasady, a Rylee okazuje wiele cierpliwości. Jest dramat, rozstanie, ale wszystko sprowadza się do szczęśliwego "wyściguję Cię" :) Sama końcówka niestety pozostawia pytanie: "kto na Boga kończy książkę w takim momencie"!!!?? Ogarnął mnie smutek, nie mogę doczekać się kontynuacji i wiem, że jak tylko wyjdzie, rzucam wszystko i wchłaniam dalsze losy naszych bohaterów.
Śmiało polecam tę serię, jeśli ktoś ma dalej wątpliwości.

Seria "Driven":
1. Driven. Tom 1. Namiętność silniejsza niż ból
2. Fueled. Tom 2. Napędzani pożądaniem
3. Crashed. Tom 3. W zderzeniu z miłością

WampirkaJustynka | 2017-09-11
Przeczytana: 11 września 2017

No ja się pytam: Jak można kończyć książkę w takim momencie? Autorka po prostu mnie zabija. A tak serio: książkę czyta się szybko i przyjemnie. Jedna z niewielu książek, gdzie główna bohaterka mnie nie irytowała. Co do Coltona to istny roller coaster. Choć zakończenie jest WOW to na szczęście mam pod ręką ostatni tom i mogę od razu zabrać się za dalsze losy Raylee i Coltona.

Beata | 2015-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2015

Rewelacyjna w swoim gatunku. Gorąca powieść, galopujące emocje, namiętność, która chwilami aż parzy. Zakończenie frustrujące, a jednocześnie zachęcające do sięgnięcia po następny tom:)

Aniutka90 | 2015-05-19
Przeczytana: 19 maja 2015

"Lodzio, miodzio Panowie" - jak to mówi mój ulubiony pingwin :P
Rewelacyjna! Kto by pomyślał, że będzie lepsza niż poprzednia część! Urzekła mnie w niej namiętność, pasja i zmiana Coltona, a zwłaszcza to, że postanowił przede wszystkim spróbować! Tak, tak, tak... Moja dusza romantyczki piszczy z radości! I ta końcówka?! Trzeba sięgnąć po kolejną część!
Gorąco polecam!

Martoonia | 2015-06-02
Przeczytana: 15 maja 2015

Część druga trylogii, w której akcja, jak by nie patrzeć, zaczyna się rozkręcać. Na duży plus zasługuje tu koncepcja autorki, w której oglądamy świat z perspektywy obydwu głównych bohaterów, a nie tylko jednego z nich. Pozwala to lepiej wczuć się w całą akcję i lepiej zrozumieć niektóre, czasem niewytłumaczalne zachowania. Jakby krótko streścić opisaną historię można orzec, że autorka funduje czytelnikowi iście metodę małych kroczków. Jeden niekontrolowany ruch ze strony Rylee, a Colton chowa się natychmiast jak ślimak w skorupkę, niestety często dotkliwie raniąc przy tym i siebie i Rylee. Jednakże ta skorupka zaczyna pękać, a to co widać pod nią napawa naprawdę entuzjazmem ;) Trzymające dech w piersiach zakończenie, zmuszające aby się długo nie zastanawiać i sięgnąć po kolejną – i tym razem już ostatnią część tej historii.

Kasia | 2015-09-14
Przeczytana: 14 września 2015

Druga część jest jeszcze bardziej naszpikowana fajerwerkami emocji niż pierwsza.
Polecam :)

Britta | 2014-03-14
Przeczytana: 12 marca 2014

OMG !!!!!! Co za emocjonalny rollercoster, sprawiający, ze w tym samym czasie kochasz i nienawidzisz, współczujesz i dopingujesz, namiętność przewija się z obrzydzeniem. Ale jedno jest w 100% pewne przeżywasz to wszystko na własnym ciele. Ale bardzoej niż cokolwiek książka ta sprawia, że CZUJESZ tą historię i wszystko co się wokół niej dzieje !!!!!!!!.

“Spiderman. Batman. Superman. Ironman.”

K.Bromberg totalnie wywróciła moje wyobrażenie super bohaterów. Nigdy więcej nie będę w stanie oglądać ze swoimi dziećmi bajek z ich udziałam nie myśląc o historii Coltona Donovana.
"Fueled" Zaczyna się okropnie, historia - prolog pokazana jest z punktu widzenia Coltona. Pamiętacie jak zakończyła się #1 Driven? Więc jest to kontynuacja kierująca Cię dokładnie w jedno miejsce, nad kolejną przepaść. Szok! Co ja wtedy czułam? Szok! Jakby moje serce ktoś gniótł, ściskał i nie przestawał. Oh God! Jak ja w tym momencie nienawidziłam Coltona !!!!!!!

Przez całą książkę Colton jest przerażony,...