Perła warta milion

Akurat
2024-04-10
2024-04-10
Kasyno Las Vegas Umowa

Ile jesteście w stanie zrobić, aby pomóc rodzinie? Ile jesteście w stanie dać, aby spłacić długi bliskich? Pearl z pewnością jest w stanie zrobić dużo, nawet oddać siebie... Myślała, że Henry to przypadkowy facet, który pozwoli jej osiągnąć jej cel. Nie wiedziała jednak, że Henry miał swój plan, w którym główną zdobyczą była Pearl, a on nigdy nie odpuszcza. Nigdy 🌶

"Perła warta milion" to z pozoru cienka książeczka, która ma w sobie ogrom przyjemnej, lekkiej i zabawnej treści. Ma w sobie fanie zbudowaną historię z ciekawym plot twistem, bardzo przyjemnych i charakternych bohaterów, których nie sposób nie polubić. Akcja biegnie szybko, wszystko rozwija się bardzo dynamicznie, ale w niczym mi to nie przeszkadzało.

Może to nie jest literatura wyniosła i mocno rozbudowana, ale bawi jak żadna inna, wciąga na maksa i rozpala policzki. I właśnie to wszystko sprawia, że czyta się ją zaskakująco szybko i człowiek chciałby więcej. Jeśli lubicie motywy mafijne, Las Vegas, gorący romans, dużą dawkę ciętego języka i szczęśliwe zakończenia, to książka dla was - idealna na majówkowe posiedzenie.

"Perła...

📜RECENZJA 📜

Henry jest właścicielem hoteli,kasyn i kilku nielegalnych biznesów.Niezwykle przystojny,pewny siebie i wpływowy mężczyzna,który zawsze osiąga swój cel.
A jego celem stała się dziewczyna ,która już od pierwszego wejrzenia bardzo go zaintrygowała.

Pearl pracuje w hotelu i spłaca długi ojca zaciągnięte przez jego zamiłowanie do hazardu i nałogu alkoholowego.Na wieść o kolejnym długu ojca ,który wynosi 2 miliony dolarów Pearl zamierza pozostawić go samego sobie.Jednak na szali jest jej życie.
Postanawia ostatni raz mu pomóc i raz na zawsze to zakończyć.Jedynym wyjściem jakie znajduje jest aukcja internetowa,na której wyceniana jest noc z nią .
Aukcja przebiega zaskakująco i wygrywają ją nikt inny na Henry…

,,Perła warta milion,, to niezwykle gorąca historia.
Historia o relacji opartej na pożądaniu i fascynacji.Zbudowanej na manipulacji i umowie.Pełnej iskier,namiętności i przyciągania.Ale także opartej na zapewnieniu bezpieczeństwa,wsparcia ,zrozumienia i pomocy.Otwarciu się na nowe i zupełnie nieznane doświadczenia i doznania.Zmianach zachodzących w życiu ,postępowaniu i myśleniu.Pełna potyczek i docinek słownych.Budowaniu zaufania i związku.Rodzącym się uczuciu i miłości.Relacji ,która przeradza się w coś głębszego i trwałego.
Historia o trudnych relacjach rodzinnych.Mierzeniu się z wieloma problemami i trudami.Podejmowaniu trudnych i ryzykownych decyzji.Manipulacji, wywieraniu presji i poczucia winy.Nie zabraknie w niej także intryg,sekretów i tajemnic…

Do sięgnięcia po tą historię skusił mnie intrygujący opis jak o okładka ,która niezwykle mnie przyciągała.
Pierwsze spotkanie z twórczością autorki,gdyż książka jest jej debiutem uważam za udane.Chętnie poznam także inne jeśli takie powstaną.
Autorka stworzyła świetną historię napisaną swobodnym i lekkim stylem przez co czyta się ją bardzo szybko.Fabuła wciągnęła mnie od samego początku i nie mogłam się oderwać dopóki nie przewróciłam ostaniej strony.Akcja poprowadzona dynamicznie i bardzo szybko,momentami zaskakująco.Bohaterowie fajnie wykreowani.On władczy,a jednocześnie czuły i troskliwy,Ona umiejąca pokazać pazurki i cięty język.Ich relacje śledziłam z zaciekawieniem.

Książka dostarcza wielu emocji i wrażeń .Pełna gorących momentów,które rozpalają i pobudzają zmysły do czerwoności.Przy,której także niejednokrotnie się uśmiechnęłam,ale także kilkukrotnie mnie wzruszyła.Bardzo dobrze spędziłam z nią czas i pochłonęłam ją w jeden dzień.Idealna na zrelaksowanie i oderwanie się od codzienności.
A wy jeśli lubię takie historie to nie wachajcie się i sięgajcie po książkę .

📜RECENZJA 📜

Miła i przyjemna książka na dwa popołudnia.

Miła i przyjemna książka na dwa popołudnia.

„Nic nie wymyślisz, Perełko. Jesteś moja, czy tego chcesz czy nie. Chociaż tak naprawdę chcesz, ale za nic się do tego nie przyznasz.”

Henry Draycone może mieć wszystko, czego tylko zapragnie i zawsze dostaje to, czego chce, a miasto grzechu Las Vegas należy do niego. Wystarczyło jedno spojrzenie na Pearl, by teraz to jej zapragnął, tylko teraz ma być inaczej, bo kobieta ma zostać przy nim już na zawsze. Zrobi wszystko i posunie się do wszystkiego, by tak się stało. I nawet ma już plan, tylko czy wszystko pójdzie po jego myśli? Pearl nie miała łatwego życia, od dziesięciu lat musi pracować i spłacać długi ojca. Nie wie, że właśnie stała się głównym celem dla niebezpiecznego mężczyzny. Ich drogi przetną się już niebawem, gdy ona postanowi zrobić coś, by zdobyć pieniądze, a on będzie tym który zapłaci jej za to. Kobieta nie wie, że od początku robił wszystko by ją zdobyć. Co się stanie, gdy pozna prawdę oraz gdy kłamstwa jej ojca wyjdą na jaw?

Bardzo podobały mi się przepychanki słowne i to nie tylko między głównymi bohaterami. Nie raz uśmiech pojawiał się na moich ustach. Jest to pikantny romans, w którym nie brakuje gorących i pikantnych scen. Pożądanie, jakie jest między głównymi bohaterami, można poczuć od samego początku. Ale oprócz tego nie raz się wkurzałam i irytowałam na jej ojca, matkę. Bezduszne osoby. Pearl okazała się sympatyczną i silną kobietą, a Henry, mimo że niebezpieczny pokazał swoje drugie, bardziej romantyczne obliczę, ale nie zmienia to faktu, że miał delikatną obsesję na jej punkcie. Autorka ma bardzo przyjemny styl pisania i kreowania bohaterów oraz fabuły. „Perła warta milion” jest dobrze napisaną historią, z którą miło spędzonym czasem.

"Perła warta milion" Rozalii Trawińskiej to książka, którą czyta się w jeden wieczór z wypiekami na twarzy. Dlaczego ? Czytajcie dalej, to wszystkiego się dowiecie, a najlepiej sami sięgnijcie po tę książkę.

O czym jest książka ?
Główna bohaterka Pearl Caine ma duży problem - ojciec znów wpadł po uszy w długi i prosi o pomoc. Pearl ma już tego dosyć, bo cały czas pracuje tylko po to żeby spłacać długi, które on zaciąga. Nie chce się zgodzić, ale wtedy dowiaduje się, że na szali jest życie jej ojca. Nie miała łatwego dzieciństwa i teraz też nie ma łatwych stosunków z ojcem, ale go kocha i postanawia mu pomóc.
Henry Draycone ma wszystko, pieniądze, władzę, ale gdy pewnego dnia widzi Pearl wie, że musi zdobyć i ją. Zrobi wszystko by dziewczyna była jego. Postanawia zrealizować okrutny plan by dostać ją w swoje ręce.
Chcecie wiedzieć jak jedna umowa może zmienić życie?

Fabuła książki od samego początku była dla mnie jasna i raczej przewidywalna, co nie zmienia tego, że miło spędziłam przy niej czas. Nie uważam, że był on stracony, bo każda książka, którą czytam jest dla mnie ważna, obojętnie czy po jej przeczytaniu mam ciary czy nie. Ta dała mi to, że mogłam odpłynąć myślami do innego świata i się odprężyć. Plusem jest też to, że bardzo szybko się ją czyta. Jest to typowy romans, więc nie ma co się spodziewać bardzo górnolotnych wydarzeń, słów itp. Jednak nie ma go co skreślać. Mam wrażenie, że autorka postawiła to bardziej na namiętność. Znajdziemy w nim dużo pikantnych scen, czego od samego początku książki czytelnik bardzo łatwo może się domyślić. Nie jestem ich wielką fanką, ale nie będę też na to narzekać, bo czasem każdy lubi poczytać ciekawe sceny. Fajne jest też to, że autorka wrzuciła do tej jakże przepełnionej pikanterią książki, wątek, którego się nie spodziewałam - pojawia się informacja o matce Pearl. Jednak nie zdradzę Wam szczegółów żebyście mogli sami to odkryć.
Jest to zdecydowanie książka dla dorosłych, jednak czyta się ją bardzo przyjemnie więc jak najbardziej polecam!

O czym jest książka ?

Wątek ciekawy... Ale
Jak dla mnie za szybko wszystko się działo bez konkretnego ładu i składu.
Jak dla mnie niestety strata czasu.

Wątek ciekawy... Ale
Jak dla mnie za szybko wszystko się działo bez konkretnego ładu i składu.
Jak dla mnie niestety strata czasu.

📚Rozalia Trawińska "Perła warta milion"
📖Wyd. @muza

Pearl spłaca długi swojego ojca i postanawia, że pora z tym skończyć. Niestety ojciec ponownie wpada w okropne długi i dziewczyna mówi, że będzie to ostatni raz kiedy mu pomaga. Jak się okazuje ojciec wisi komuś dwa miliony złotych, więc dziewczyna z desperacji postanawia spędzić noc z kimś z ogłoszeń. Tym kimś okazuje się Henry, tajemniczy i bogaty mężczyzna. To właśnie jemu wpadła ona w oko już jakiś czas temu. Wykorzystuje okazję i proponuje jej całą kwotę za noc z nim.
Kochani jest to debiut autorki i powiem, że historia jest dobra. Zaskoczyło mnie to jak autorka wymyśliła całą tą akcję. To było coś innego od tego co czytałam do tej pory.
Główna bohaterka to dziewczyna, która dąży do celu i oddała bardzo wiele za to aby pomóc ojcu. Nie wszyscy odważyli by się posunąć do tego czego się podjęła dziewczyna. Jednak coś mi w niej nie pasowało. Chyba to, że tak szybko zaczęła coś czuć do nieznajomego mężczyzny. Ja wolę jak akcja miłosna rozwija się w czasie. Tutaj brakło mi tych słynnych motyli w brzuchu i całego rozkwitu uczuć.
Natomiast główny bohater to mężczyzna, który bierze to co chce bez względu na koszty. Jego wielki plus jest taki, że kiedy innych traktuje z góry to akurat w miłości ukochaną traktuje jak skarb. I tutaj właśnie tym mi zaimponował. Bardzo podobało mi się to jak odnosił się do niej i traktował ją jak coś cennego.
Cała powieść ma fajny styl i czyta się ją bardzo szybko, więc jest to powieść na jeden wieczór. Myślę jednak, że zabrakło mi tutaj chyba większego poznania bohaterów i rozwinięciu ich uczuć. Za to namiętności i gorących chwil było bardzo dużo. Więc jeżeli lubicie hot książki to będzie to coś dla was. Szkoda, że autorka nie wykorzystała w pełni tego pomysłu na książkę, ponieważ po dopracowaniu była by naprawdę rewelacyjna. Jednak jak na debiut wypadła naprawdę dobrze, więc myślę, że warto ją poznać.

📚Rozalia Trawińska "Perła warta milion"
📖Wyd. @muza

Historia miłosna, lecz czy porwie nas w świat pełen namiętności?

Pearl Caine nie ma łatwo w życiu a jako nastolatka, gdy jej rówieśnicy się bawili a ona musiała kombinować jak mieć, co jeść. Jej ojciec jest alkoholikiem i do tego hazardzistą. Pearl już nie pamięta ile razy ratowała go, gdy trzeba było spłacić długi ojca. Teraz, kiedy zadłużył się u niebezpiecznego człowieka w Las Vegas znów prosi córkę o pieniądze. Tylko to nie jest to suma, jaka predysponuje kobieta na ta chwilę. Wpada na szalony pomysł, lecz czy uda się jej zrealizować i uzbierać dwa miliony?

Henry Draycone dostaje zawsze to, co chce a teraz ma jeden konkretny plan. Jest nim ona, czyli Pearl. Czy mężczyzna, do którego należy całe Las Vegas zdobędzie kobietę, dla której nie liczą się pieniądze i luksus?

Co tak naprawdę wymyśliła Pearl, aby zdobyć pieniądze?

Czy jej matka tak naprawdę żyje?

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Po przeczytaniu tej książki potrzebowałam chwili, aby pozbierać się po tym, co zaserwowała nam autorka. Język i styl jest przyjemny w odbiorze a postacie i fabuła jest tak niesamowita, że nie sposób odłożyć książki dopóki nie skończy się czytać do ostatniej kropki. Jedno muszę przyznać, iż nie spodziewałam się takiej fabuły niby banalna, lecz jest coś, co mi się spodobało.

„Perła warta milion” jest to historia, która bardzo mi się spodobała a do tego wszystkie dodatki, jakie możemy odnaleźć w książce powodują o szybsze bicie serca. Nie chciałabym tu za dużo zdradzać, ale mogę zagwarantować, iż przy tej publikacji nie będziecie się nudzić. Ja książkę mam już za sobą i zdecydowanie mogę powiedzieć, że ta powieść jest dla dorosłych a jeśli się do nich zaliczasz to gwarantuje miło spędzony czas.

Historia miłosna, lecz czy porwie nas w świat pełen namiętności?

Pearl ciężko pracuje i znowu musi spłacić długi ojca z którym nie ma dobrych kontaktów. To miał być ostatni raz. Jednak takiej kwoty nie ma. Henry odkąd ją tylko zobaczył to jej pragnie. Ma wszystko, a jednak chce też jej. Akcja dzieję się w Las Vegas i czuć ten klimat kasyn. Książka spicy i to widać. Zawartych jest także dużo wątków. Henry to mój ideał. Potrafi być niebezpieczny, ale i opiekuńczy. Książka przeczytana jednym tchem.

Perła warta milion" to pierwsza powieść Rozalii Trawińskiej.

Pearl Caine pracuje niemal bez przerwy. Znów musi spłacić długi ojca. Tym razem John zapożyczył się u najniebezpieczniejszego człowieka w Las Vegas, który jednak bardziej pragnie dziewczyny niż pieniędzy. Do czego posunie się Pearl aby zdobyć potrzebną sumę pieniędzy i po raz ostatni spłacić długi ojca?

Henry Draycone ma w rękach całe Las Vegas, ale to mu nie wystarcza odkąd zobaczył po raz pierwszy Pearl. Może mieć każdą, ale ta dziewczyna jest po za jego zasięgiem. Jednak on zawsze dostaje to, czego chce - a ta zachcianka jest inna niż pozostałe. Tę chce zatrzymać na zawsze.

Tylko czy to wystarczy?

Jest to debiut i książka, która wcześniej była publikowana na wattpadzie. Nie słyszałam wcześniej o niej, ale opis bardzo mnie zaintrygował i zdecydowałam się poznać tę historię. Pomysł na fabułę świetny. Czyta się ją ekspresowo, za jednym posiedzeniem. Wciąga, a to najważniejsze.

Widać inspirację Grey'em, jest sporo scen erotycznych. Sporo wulgaryzmów, akcja pędzi jak struś pędziwiatr. Niby wszystko jest w tej historii, ale tak to już jest gdy czyta się takie ilości książek, że widzi się różne mankamenty i dużo się wymaga od książek.

Tutaj zabrakło mi głębi w relacji pomiędzy głównymi bohaterami, a także przemyśleń postaci, lepszej kreacji. Początek był świetny, na prawdę, potem ta atmosfera z początkowych rozdziałów gdzieś się rozmyła. Pomysł fajny, dużo się działo, było emocjonująco, ale za szybko, jakby autorka chciała odhaczyć wszystkie pomysły z listy.

Niemniej podobało mi się i jak na debiut, to jest nieźle. Wciągnęła mnie ta historia i zaciekawiona przewracałam kolejne kartki tej historii.

Perła warta milion" to pierwsza powieść Rozalii Trawińskiej.

Henry...

• Polecam
  • Mafia
  • Szef
  • Literatura obyczajowa romans
  • Legimi 💚

Dodaj cytat z książki Perła warta milion