Slow Burn. Kropla drąży skałę

Cykl: Driven (tom 5)
Wydawnictwo: Septem
Slow Burn
karollllllla

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest kontynuacją serii Driven pióra K. Bromberg. Opowiedziana w Driven historia to wysmakowana, piękna opowieść o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. To opowieść, która wbrew wszystkiemu znajduje baśniowe zakończenie: szczera i naturalna Rylee poślubia przystojnego i bardzo niegrzecznego Coltona. Dokładnie wtedy, gdy burzliwy...

Dokładnie wtedy, gdy burzliwy romans Rylee znajduje swoje szczęśliwe zakończenie, rozpoczyna się historia jej bliskiej przyjaciółki. Haddie Montgomery właśnie straciła siostrę. Nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną, ból po śmierci Lexie jest zbyt silny i świeży. Spotkanie z przystojnym, bardzo męskim i bardzo południowym Beckettem Danielsem miało być tylko jednonocną przygodą, chwilą zapomnienia, czystym seksem na jeden raz, bez żadnych zobowiązań.

Miało być… ale wspomnienie jego zapachu, smaku i dotyku nie daje Haddie spokoju. Na próżno stara się o nim zapomnieć. Na próżno także stara się znaleźć zapomnienie w ramionach innego mężczyzny. Becks nie jest kimś, kto pozwoli odsunąć się w cień. Postanawia walczyć. Płomyk, który rozniecił w sercu Haddie, powoli się rozpala, a żar namiętności staje się coraz trudniejszy do opanowania. Rozkręca się niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień, wciągająca, uzależniająca, przyprawiająca o zawrót głowy, dreszcze i bezsenność.

Jak to się skończy? Czy ta niezwykła więź przerodzi się w prawdziwe uczucie? Czy los pozwoli Haddie i Becksowi na zaznanie słodyczy miłości?

źródło opisu: http://septem.pl/ksiazki/slow-burn-kropla-drazy-sk...(?)

źródło okładki: http://septem.pl/

Anna | 2016-09-13
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

„Slow burn. Kropla drąży skałę” to kontynuacja serii „Driven”, zmysłowa opowieść o Haddie Montgomery, która po śmierci swojej siostry znajduje przystań w ramionach Backetta Danielsa. To, co miało być jednorazową przygodą, staje się preludium do ich dalszych losów. Czy chwilowa namiętność wystarczy, żeby między dwojgiem ludzi nawiązała się głęboka więź? Jak sobie z nią poradzą?

K. Bromberg jest autorką trylogii „Driven”, ,,Fueled” i „Crashed”. Po raz kolejny zostajemy ją w klimacie obyczajowo-erotycznym. I znów książka nas nie zawodzi. Znajdziemy w niej wszystko, co można oczekiwać po dobrej prozie erotycznej. Interesująca historia, płomienny romans i splatają się w romantycznej, fascynującej opowieści dla kobiet.

Zmysłowa i pełna emocji, bezpretensjonalna i świetnie napisana – ,,Slow burn” to pozycja obowiązkowa nie tylko dla zwolenników całej serii, lecz również wielbicielek dobrego romansu. Warto po nią sięgnąć!

literanna.pl

Kasiek | 2016-08-22
Przeczytana: 17 sierpnia 2016

Porzuciłam tę serię jakiś czas temu, choć pierwsze trzy części mnie urzekły. Nie miałam przekonania do kolejnych, a nie chciałam psuć pozytywnych wrażeń, jakie pozostawiły po sobie pierwsze tomy. Do sięgnięcia po tę książkę przekonały mnie opinie znajomych na lc, z czego się cieszę, bo lektura okazała się całkiem interesująca. Historia nie dotyczy już bohaterów poprzednich części, a ich przyjaciół, natomiast ich losy stanowią tylko tło dla głównego wątku.
Fabuła tej części oparta jest na budującej się relacji pomiędzy Hadie a Becksem, których mieliśmy okazję poznać wcześniej. Jak to zwykle bywa ich związek nie należy do łatwych i nudnych, a do skomplikowanych, zwłaszcza jeśli chodzi o stanowisko Hadie. Boi się angażować, a ma ku temu poważne powody. Stara się bagatelizować rodzące się między nimi uczucie, jednak nie jest to do końca możliwe ze względu na konsekwentną postawę Becksa, który nie zamierza odpuścić.
Może ich historia nie jest jakoś szczególnie oryginalna, jednak...

korcia | 2017-01-03
Przeczytana: 14 grudnia 2016

„Slow Burn. Kropla drąży skałę” to romans z duża dawką erotyzmu, książkę czyta się lekko, ale nie jest to opowieść o niczym.

Ta lektur wywołuje sporo emocji, przywołuje takie refleksje, których na co dzień raczej unikamy, ale też jest świetnym relaksem i odskocznią od własnych problemów. To faktycznie dobrze napisana powieść. Nawet sceny erotyczne nie rażą, a wręcz przeciwnie – są atutem tej powieści. Jest jakaś subtelność w tych opisach, chociaż niepozbawiona pewnego pazura. Jednak mam małą uwagę do części dialogów. Większość jest bardzo dobra, ale trafiły się też takie, które wydały mi się sztuczne. Na szczęście problem nie pojawia się często, więc nie psuje to przyjemności czytania.

mania_kch | 2017-08-25
Na półkach: Przeczytane, 2017

Ciężko czytało mi się te książkę i to nie ze względu na schematyczność i powtarzalność tematu, tu byłabym w stanie przymknąć oko i cieszyć się z lektury, całą przyjemność czytania odebrała mi postać Haddie. Męczyła mnie swoimi wyborami i zachowaniem i mimo ciężkiego losu jaki ją spotyka nie mogłam się przekonać do tej postaci.
Poza tym historia rozwleczona i mocno naciągana. Bardzo blado wypada na tle poprzednich części.

Pinina_Paulina | 2016-08-13
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 13 sierpnia 2016

Nie tak dobra jak poprzednie części - moja pierwsza myśl po skończonej lekturze.
Miałam wrażenie, że czytając tą książkę mam znów do czynienia z Coltonem i Rylee, ale w tym wypadku Haddie była damską wersją Coltona, zaś Beckett to męska wersja Rylee.
On walczy o uczucia, ona robi wszystko żeby tych uczuć nie odczuwać.
Haddie miejscami doprowadzała mnie swoim zachowaniem do furii. Próbowałam, naprawdę próbowałam ją zrozumieć i postawić się w jej sytuacji, ale nie dałam rady. Jak w pierwszych częściach lubiłam ją bardzo, tak tutaj trochę mnie do siebie zniechęciła. Na szczęście mamy tutaj również Becketta który obronił książkę i zawojował moim sercem. Jego postać podobała mi się od pierwszego tomu, a w tym, tylko umocnił mnie w przekonaniu, że to wspaniały facet.
Podsumowując - historia ciekawa, miejscami śmieszna, miejscami smutna, miejscami dająca do myślenia. Fajna.
Polecam wielbicielom serii, nie zawiedziecie się.

dkwiatkowska26 | 2016-08-20

Podczas czytania serii Driven, Haddie i Becks od razu przypadli mi do gustu.
Po przeczytani tej części podtrzymuję tą opinie, choć moje postrzeganie ich nieco się zmieniło.
Becks, przyjaciel Coltona niby taki playboy w poprzednich częściach, jednak tu miło zaskakuje i mamu oto kochanego, uroczego i przecudownego faceta.
Haddie wydawała się silna i mądra, w części tej utrzymuje się ten wizerunek, jednak można się przekonać o tym, że to tylko poza dla świata, dla przyjaciół, dla szwagra, dla siostrzenicy, dla Becksa .. jednak mimo momentów, w których miałam ochotę wejść do tej książki i nią potrząsnąć, żeby się opamiętała, to i tak ją podziwiam za to wszystko przez co przeszła (nie będę zdradzać), a mimo to miała też tą siłę żeby udawać siłę dla wszystkich innych.

Fantasy-Bestiarium | 2016-11-24

„Slow Burn. Kropla drąży skałę” jest piątym już z kolei tomem „Driven". K. Bromberg spisała się świetnie i oddała w ręce czytelników pozycję, która po prostu świetnie się czyta. Liczne emocje i pragnienia będą nam towarzyszyć podczas czytania, przyprawiając nie raz o mocniejsze bicie serca. Rylee Thomas i Colton Donovan sprawią, że od lektury wręcz nie będziemy mogli się oderwać. K. Bromberg zaserwuje swoim czytelnikom po raz kolejny historię pełną silnych emocji i niespodziewanych zwrotów fabularnych. Opowieść gdzie pożądanie i miłość przeplatają się wzajemnie.

Rylee Thomas jest prawdziwą kobietą sukcesu, która stara się czerpać z życia pełnymi garściami. Pewnego dnia poznaje Coltona Donovana, mężczyznę z problemami, który doskonale wpasowuje się w model niegrzecznego chłopca. Oboje chcą poznać się lepiej, jednak ich przeciwstawne charaktery wcale tego nie ułatwiają. Wciągają się coraz bardziej w wir namiętności, który nie raz jeszcze sprawi im wiele bólu. Uzależniające uczucie...

nieperfekcyjnie | 2017-03-30
Przeczytana: 29 marca 2017

O cyklu Driven czytałam wiele dobrego, ale że moja lista planów czytelniczych jest zapewne dłuższa niż będzie mi dane żyć, dlatego staram się bardzo ograniczać nabywane egzemplarze. Niemniej ów cykl nieustannie mnie kusił, aż w końcu weszłam w posiadanie trzech najnowszych tomów, które można czytać bez znajomości poprzednich części. Dość długo przybierałam się do "Slow Burn. Kropla drąży skałę", bo ostatnio nie po drodze mi z literaturą erotyczną i romansami, ale w końcu skusiłam się i... nie żałuję.

Haddie Montgomery bardzo przeżywa śmierć swojej ukochanej siostry, która zachorowała na raka piersi. Główna bohaterka nie chce wiązać się z żadnym mężczyzną, ponieważ boi się, że może spotkać ją taki sam los, dlatego zawczasu pragnie ochronić przyszłego partnera przed cierpieniem i poczuciem straty. Przystojny i nieziemsko zbudowany Beckett Daniels ma być przygodą na jedną noc, która szybko odejdzie w...

Niczym butelka najlepszego wina :)
Ostrzeżenie co do książki: UZALEŻNIENIE, ZNIKNIĘCIE Z POWIERZCHNI ZIEMI, PALPITACJE SERCA ORAZ WYBUCHY GORĄCA BARDZIEJ NIŻ PEWNE :) CZYTASZ NA WŁASNE RYZYKO.
,,Slow Burn. Kropla drąży skałę" to historia Haddie i Becksa, którzy stanowili ważny element w poprzednich częściach. Już wtedy można było wyczuć buchające między nimi seksualne napięcie oraz latające iskry. Czy dojdzie do wybuchu? A może wszystko zostanie zgaszone w zarodku?
Haddie ma za sobą ciężki czas. Straciła siostrę i nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pozbawionej tak ważnej dla niej osoby. Nie należy do kobiet, które użalają się nad sobą i wszystkim wokół pokazują swój ból. W oczach innych zawsze to ona była tą silną, mającą poradzić sobie ze wszystkim. Przyzwyczaiła do tego nie tylko Rylee ale również wszystkich dookoła. Jak się okazało jej siła jest tylko pozorna... Wcale nie tak łatwo jednak przyjąć wysuwającą się seksowną, męską dłoń. Becks nie należy jednak do...

książek: 1909
Sherry | 2016-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2016

WYSTARCZY ISKRA

Haddie Mongomery w duecie ze swoją przyjaciółką Rylee, zawsze była tą szaloną, chętną do zabawy, wykorzystującą swoje ciało do kosztowania rozkoszy. Teraz jednak, sześć miesięcy po śmierci siostry, trudno rozpoznać w niej tę sarkastyczną, prostolinijną bohaterkę, z którą mieliśmy do czynienia poznając trylogię o Rylee i Coltonie. Bliska załamania dziewczyna, pewnej wyjątkowej nocy, zaciąga do łóżka najlepszego przyjaciela wybranka swojej przyjaciółki - Becketta. Becketta, który jest przeciwieństwem tego, z kim zazwyczaj sypia Haddie. To typ przykładnego, lojalnego, troskliwego chłopaka, który może dostać się prosto do serca kobiety - a wiązanie się? To ostatnie o czym marzy główna bohaterka. Jednak od momentu, w którym ze sobą sypiają, coś się zmienia. Spalające ich pragnienie, nie daje o sobie zapomnieć. Czy jednak dla ludzi z zasadami, jest jakieś wyjście? Zwłaszcza jeśli jedno z nich przed czymś ucieka, wykorzystując seks, jako środek zapobiegawczy czuciu...