Nieposkromiona. Alex

Okładka książki Nieposkromiona. Alex Agnieszka Kotuńska
Okładka książki Nieposkromiona. Alex
Agnieszka Kotuńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Vibe Cykl: Nieposkromiona (tom 2) Seria: Nieposkromiona literatura obyczajowa, romans
Nieposkromiona (tom 2)
Nieposkromiona
Wydawnictwo Vibe
2023-02-14
2023-02-14
9788396632005
romans sensacyjny romans gangsterski akcja romans obyczaj silne kobiety

Victoria poślubia Slade'a. Młodzi małżonkowie nie mają czasu dla siebie, gdyż kobieta ma misje do wykonania, którą narzucił jej mąż. Kobieta podejmuje się pracy z zamieszkaniem u Alexa, największego wroga Slade 'a i musi zdobyć dowody przeciwko niemu. Okazuje się, że Alex jest niebezpiecznym gangsterem, a Slade 'a agentem federalnym, o czym Vicky nie miała pojęcia. Pomimo tego, że kobieta nie ma łatwego zadania, bardzo się stara z niego wywiązać i wrócić do męża. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Victoria oczarowuje Alexa i to z wzajemnością. Kobieta nie dość, że ma trudne zadanie do wykonania, to wewnętrznie walczy sama ze sobą. Czy uda jej się doprowadzić sprawę do końca? Kogo kobieta wybierze: Slade 'a czy Alexa?

"Nieposkromiona. Alex" jest drugim tomem, w którym poznajemy dalsze losy Victorii, bohaterki silnej i walecznej, której los wciąż rzuca kłody pod nogi. Ta dziewczyna nie boi się problemów i z każdym stara sobie radzić najlepiej jak potrafi. U jej boku w tym tomie pojawia się Alex, niebezpieczny człowiek mafii. Mężczyzna choć bywał bezwzględny, względem kobiety pokazywał swoje mniej mroczne, a bardziej łagodne oblicze.

Pojawia się tu wątek trójkąta miłosnego. Vicky, pomimo tego, że pokochała męża i marzyła, by z nim być, to miała świadomość, że Slade skazał ją na wielkie niebezpieczeństwo. Alex natomiast był dobry i wyrozumiały względem pyskatej Victorii, więc kobieta z biegiem czasu inaczej zaczęła patrzeć na niego. Mętlik w głowie powodował, że kobieta gubiła się w swoich uczuciach i nie była już pewna, kogo kocha - przeczytacie, to sami zrozumiecie, że nie ma co jej się dziwić. Miała naprawdę ciężki orzech do zgryzienia 🤔.

Seria "Nieposkromiona" jest to seria romansów sensacyjnych. Dzieje się tu naprawdę wartka akcja! Uczucia uczuciami, ale tu naprawdę jest sensacyjnie i zadziwiająco! Fabuła w obu tomach jest bardzo wciągająca, a czyta się po prostu to wszystko jednym tchem. Narracja w pierwszej i trzeciej osobie sprawia, że bardziej można się wgłębić w tę historię. Tom drugi jest równie dobry, jak tom pierwszy! Są tu momenty, gdy napięcie naprawdę trzyma! Kochani, dajcie sobie szansę na poznanie losów Victorii, bo warto! Ja czekam na więcej!!! Mój niedosyt jest duży, bowiem zakończenie tego tomu zostawiło mnie w niewiedzy. Chce poznać odpowiedź na pytanie, które pojawiło się po przeczytaniu końcowki książki 🤔❤️.

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Dzisiaj zapraszam Was na recenzje dwóch części, w których główna bohaterką jest Viktoria. Życie jej nie oszczędzało a wręcz zmusiło do tego, aby zaczęła walczyć o siebie i swojego brata, wkońcu mieli tylko siebie. Tylko czy bycie silna i niezależną kobietą przypadkiem nie wpakowalo jej w kolejne, jeszcze większe tarapaty?
Czy można wpaść z deszczu pod rynnę?
W jej wypadku można!!

"Pożegnał anioła a schwytał diablice. "

Jeżeli szukacie książek wyjątkowych, nieszablonowych, porywających oraz nie boicie się rozlewu krwi, to polecam Wam te dwie historie. Autorka oczarowała mnie swoim stylem, piórem oraz charyzmą głównej bohaterki.
Kochana autorko, potrzebuje następnej części na już. Ależ to były historię. Niesamowite, trzymające w napięciu, emocjonujące, wręcz zachwycające. Pochłonęłam je w ekspresowym tempie. Agnieszka stworzyła bohaterkę, która już od pierwszych stron skradła moje serce. Silna, odważna, ambitna, oddana, nieustarszona, waleczna. Mogłabym tak wypisywać w nieskończoność. I wiecie co, w tym wszystkim jest najbardziej irytujące, że w te wszystkie tarapaty wplątywali ją mężczyźni. Na każdym etapie jej życia, kiedy już miała nadzieję na normalne życie, kolejny mężczyzna zaczynał je komplikować.
Czy Viktoria będzie miała szanse na normalne życie?

Tego zapewne dowiemy się w kolejnej części, którą nie ukrywam wypatruje z ogromną niecierpliwością.
A Wy kochani nadrabiajcie te części,bo gwarantuje że nie będziecie mógli się od nich oderwać 🔥

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Jeżeli czytaliście pierwszy tom tej powieści to na pewno doskonale wiecie jak bardzo była emocjonalna i zaskakująca. Ale jeżeli myślicie, że było to wszystko na co stać autorkę to jesteście w błędzie. Tom drugi zwali Was z nóg! To co tu się dzieje trudno nawet opisać słowami, to po prostu trzeba przeczytać.

Victoria zostaje wysłana na - nie oszukujmy się - samobójczą misję do wroga jej męża. Jej zadanie jest bardzo niebezpieczne i wydaje się niemalże niemożliwe. Jednak wielokrotnie udowodniła na co ją stać, więc jest szansa, że i tym razem dopnie swego. Ma zdemaskować tożsamość Alexa, który od teraz jest jej szefem, a także dostarczyć wszelkich obciążających go dowodów swojemu mężowi.

Czy uda jej się wykonać misje?

Czy Alex odkryje jej prawdziwą tożsamość?

Czy mężczyzna faktycznie jest taki, jakim przedstawiał go Slade?

Jak wiele niebezpieczeństw będzie od tej pory czyhało na Viktorię?

Jak bardzo to zadanie ją zmieni ?

Przy kim poczuje się bezpieczna? Kogo będzie się obawiała najbardziej, a za kogo będzie gotowa oddać własne życie?

Pytań jest znacznie więcej, a odpowiedzi z pewnością Was zaskoczą.

Z mojego doświadczenia rzadko kiedy tom drugi jest tak samo dobry jak pierwszy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale zwykle tomy pierwsze bardziej mi się podobają. Byłam więc mile zaskoczona, że w przypadku tej serii tom drugi nie tylko dorównuje pierwszemu, ale też jest moim zdaniem jeszcze bardziej genialny. Mamy tu sporo akcji, która zawsze rusza z kopyta w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Mamy tu też kobietę silną i delikatną jednocześnie, zaplątaną w zawiłą grę nie tylko życia i śmierci, ale także miłości, zdrady i pożądania. Tutaj tak naprawdę do samego końca nie wiadomo co się zdarzy i komu można zaufać.

A teraz parę słów do autorki (po prostu muszę!) - Ty się kobieto prosisz o uduszenie xD. Zostawiać czytelnika w takim momencie, z tyloma pytaniami... No i co ja mam teraz ze sobą począć... Natychmiast proszę mi tu tworzyć kolejną część :) Czekam na nią z niecierpliwością, a znając już Twoje pióro i możliwości nie mogę się doczekać jeszcze bardziej. Inni autorzy będą niepocieszeni, bo u mnie bardzo wysoko podniosłaś poprzeczkę czytelniczą, więc będę teraz wybredniejsza i bardziej krytyczna wobec tego stosiku, który czeka na półce na przeczytanie ;p.

Victoria zostaje wysłana na - nie oszukujmy się - samobójczą...

❤️🥊 RECENZJA 🥊❤️

Kochani dziś przychodzę do was z drugim tomem i niezwykłym romansem mafijnym „Nieposkromiona Alex”. Po przeczytaniu pierwszej części czułam duży niedosyt i już się nie mogłam doczekać, aż przeczytam jej kontynuację. Bardzo podoba mi się pióro autorki, które przypadło mi do gustu od pierwszej chwili.
Już są, prolog sprawił, że chciałam więcej dużo więcej.
To, co tu się wydarzyło, nadal nie mogę w to uwierzyć. To był totalny rollercoaster emocjonalny. Nie mogłam się od niej oderwać, dopóki nie dobrnęłam do samego końca. Cały czas byłam trzymana w dużym napięciu dzięki akcji, która miała tu miejsce. Również nie obyło się od wzruszeń, ale i też od humoru.
W tej powieści nie zabraknie pożądania, namiętności, różnicy wieku, porwania, rozczarowana, zemsty, strachu, tajemnic, miłości, bólu, jak i cierpienia.

Victoria po ślubie ze Sladem podpisuje umowę z Alexem jego wrogiem, aby osiągnąć zamierzony cel i tym samym wydaje na siebie wyrok, wkraczając w paszcze lwa niebezpiecznego i bezwzględnego. Jednak misja Victorii w fortecy Alexa nie do końca będzie taka straszna jak sobie to wyobrażała na początku. Szybko zaczynają budzić się w niej uczucia, których nie powinna czuć i których nie zaznała w dzieciństwie oraz zbyt bardzo przywiązuje się do zespołu i rodziny Alexa.
Co z tego wyniknie?
Co się wydarzy w domu Alexa?
Jakie tajemnice wyjdą na jaw?
Czy Victoria będzie bezpieczna?
Jakiego wyboru dokona?
Czy kolejny raz zostanie zdradzona?
Czy ta historia będzie miała swój szczęśliwy finał?

Victoria będzie musiała dokonać bardzo ważnych wyborów między miłością a lojalnością wobec męża.
Czy ktoś jeszcze będzie chciał zdobyć jej serce?
Nie ukrywam, że podoba mi się jej charakter silnej wojowniczki, która jednym ciosem potrafi pokonać swojego przeciwnika. Walka nie jest, jej straszna udowodniła to kilkukrotnie. Od początku jej kibicowałam. Jednak momentami miałam mieszane uczucia co do jej osoby i tego, czego się dopuściła, miałam ochotę nią wstrząsnąć i powiedzieć Victoria co ty odwalasz. 😊
Slade mężczyzna tajemniczy, który wciąż walczy ze swoimi demonami z przeszłości. Nie ukrywam, że nie spodobało, mi się to jak potraktował Victorie, wysyłając ją w miejsce, z którego może nie być powrotu. Czy tak wgląda miłość?
Alex, natomiast jest gangsterem bezwzględnym i bez jakichkolwiek zasad. Też taki trochę bad boy. Przyznaję, że jego postać nie wywarła do końca na mnie dobrego wrażenia, a dlaczego?
Tego wam nie mogę, zdradzić przeczytajcie i przekonajcie się sami.

Autorka potrafi zaszokować swojego czytelnika, i to niejeden raz, a było takich momentów kilka, gdzie robiłam wielkie oczy na to czego się dowiedziałam. Takiej bomby się nie spodziewałam na końcu książki. Ja chcę więcej, i to na już 🥹❤️.
Nie mogę się już doczekać historii Barta i Susan. Gorąco wam polecam, ja jestem zachwycona. ❤️
⭐ 10 /10

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji

❤️🥊 RECENZJA 🥊❤️

Już są, prolog sprawił, że chciałam więcej dużo...

W drugim tomie Victoria działa pod przykrywką w domu Alexa, ma za zadanie rozpracować go i jego wszystkie brudne interesy, w tym celu próbuje zdobyć jego zaufanie i poznać jego bliskich.Gangster wydaje się mieć do niej słabość, daje jej to czego nie zaznała w swoim prawdziwym życiu, rodzinę i dziecko.

Czy Victoria będzie umiała wybrać stronę po której ma stanąć? Czy miłość do dziecka przyćmi miłość do męża i pragnienie wolności?

Victoria w tej części ma trudny orzech do zgryzienia, musi zdecydować czego tak naprawdę chce i co jest dla niej najważniejsze, wychodzące na jaw tajemnice nie ułatwiają jej niczego.
Świetnie mi sie czytało tę historię, pełna emocji, napięcia, tajemnic i zagrożenia czyhającego na każdym kroku. Liczyłam na happy end i rozwiązanie wszystkich sekretów, jednak koniec mi go nie dał, z niecierpliwością czekam na kolejny tom, bo ta historia zdecydowanie nie może się tak kończyć

Czy Victoria będzie umiała wybrać stronę po której ma stanąć? Czy...

"Nieposkromiona – Alex" to drugi tom porywającej opowieści o życiu na granicy prawa.
Victoria doświadczyła zdrady wielokrotnie, ale mimo trudności nauczyła się radzić sobie z tymi emocjami. Teraz jednak to ona musi zdradzić, aby odzyskać swoje życie. Podpisała roczny kontrakt, który można nazwać umową z diabłem. Praca u Aleksa, bezwzględnego człowieka, wymaga od niej stalowej cierpliwości i determinacji.
Mimo że życie i praca dla Alexa okazują się bardziej znośne niż zakładała, Victoria staje się częścią zespołu i rodziny. Nowe doświadczenia otwierają przed nią zupełnie nowe perspektywy, zmieniając jej spojrzenie na świat. Niemniej jednak, niezależnie od podjętej decyzji, serce Victorii będzie musiało znosić bolesne konsekwencje.
Victoria stoi przed wyborem między miłością, przywiązaniem a lojalnością. Jaką drogę wybierze? A wybór niełatwy, bo jeszcze ktoś zdobył jej serce.
Kochani, pierwsza część mnie porwała jak huragan, a druga jest jeszcze lepsza. To istne strunami emocji. Prolog wręcz miażdżący, buduje napięcie, które utrzymuje się do ostatniej strony.
Kreacja postaci jest niezwykle udana, budziła we mnie mieszane uczucia i wewnętrzną walkę taką samą jak toczyli w sobie bohaterowie. To coś niesamowitego, dawno nie doświadczyłam takiego związku z postaciami.
Slade - w dalszym ciągu jest tajemniczy, działa konsekwentnie, strasznie mnie irytuje jako facet. Jak się kocha kogoś to nie wpycha się go do “klatki z lwem”. Czuje jednak, że nie wszystkie karty mimo wszystko odkrył.
Alex - gorące ciacho, które ma nierówno pod kopułą. Akcje jakie wyczynia w stosunku do Victorii są tak odjechane, że go uwielbiam i mam ochotę mu nakopać w cztery litery, Typowy bad boy.
Victoria - to twarda babka, która rozkochana zostaje wepchnięta w łapy innego. Jest emocjonalnie rozdarta, jednak bierze z życia to co ono jej ofiarowuje na ten moment. Czy jestem zdziwiona jej wyborami? I tak i nie.
Mamy trójkąt emocjonalny, który jest rollercoasterem emocji i uczuć. A jak się zakończy? Naprawdę nie wiem. Epilog czytałam dwa razy, nie mogąc uwierzyć w to, co się tam wydarzyło. Droga autorko, nie godzi się tak postępować z czytelnikiem! Ta niewiedza dosłownie wykańcza mnie emocjonalnie!

Często jest tak, że to najbliższe osoby ranią nas najbardziej. Victoria przekonała się o tym na własnej skórze. Jednak tym razem miała dylemat z jednej strony Slade zranił ją mocno w końcu wszystko było kłamstwem, a on z premedytacją okłamywał ją od samego początku. Z drugiej strony coś ją do niego ciągnęło w pewien sposób go kochała. Bo czy można byłoby nazwać ich związek miłością? Dla jednych pewnie tak w końcu ona się dla niego poświęcała on na pozór też. Ale mam wrażenie, że to była miłość jednostronna niestety. Victoria, podpisując umowę z Alexem nie spodziewała się tego, że w pewnym sensie będzie musiała pozbyć się wolności. Mężczyzna miał bzika na punkcie bezpieczeństwa, a także ukrywał swoją tożsamość (w tej kwestii akurat mu się nie można dziwić przez ilość wrogów 🤫🤣). Miał dwie osobowości czułego i kochającego ojca/ mężczyzny i bezlitosnego przestępcy. Przez czas, który dziewczyna spędziła w jego rezydencji przyzwyczaiła się do niego, a także jego rodziny. Pierwszy raz poczuła, że taką posiada. Nie spodziewała się, że podanie lokalizacji tak bardzo może zmienić jej życie. Co takiego się tam wydarzy? Jak potoczą się dalsze losy Victorii? Czy dziewczyna będzie w końcu szczęśliwa?
Czasami kierowanie się sercem jest dla nas gorszą opcją. O tym mogła zarówno przekonać się Victoria, jak i Alex.
Uważam, że drugi tom zdecydowanie był lepszy. Po pierwsze było więcej emocji sam motyw wyboru pomiędzy Alexem a Sladem. Mam wrażenie, że był bardziej dopracowany i wszystko ze sobą idealnie współgrało. Dodatkowo zarówno prolog, jak i epilog potrafił mocno wstrząsnąć czytelnikiem. Ta część wciągnęła mnie już od pierwszych stron i nie chciałam rozstawać się z książką. Po pierwszej części nie spodziewałam się tego, że tak szybko zmienię zdanie odnośnie do Slade'a 🤣. Nie podobało mi się trochę jego zachowanie w drugiej części, i to jak traktował już później własną żonę bardziej interesowała go umowa niż fakt, czy była bezpieczna. Co do Alexa to sama nie wiem były momenty, w których chciałam zdecydowanie nim potrząsnąć i powiedzieć „Chłopie co ty odwalasz”.
Ciąg dalszy na Instagramie ♥️

Ależ tu się działo!
Autorka rzuca czytelnika na głęboką wodę już samym prologiem. Trzeba przyznać, że umie zbudować napięcie i zaciekawić. Cała książka trzyma w napięciu niczym dobry film akcji. Dla mnie ogromnym plusem była kreacja Victorii, która toczyła wewnętrzną walkę, momentami sama gubiła się w tym co jest słuszne a co złe, co jest prawdą a co kłamstwem. Wcale się jej nie dziwię, że jej życie uczuciowe się skomplikowało.
Postać Alexa również została fajnie przedstawiona. Pod płaszczykiem przystojnego mężczyzny krył się prawdziwy drań i naprawdę dobrze się kamuflował.
Zakończenie zostawiło mnie z totalnym mętlikiem w głowie. Autorko! Takich rzeczy się nie robi! Kompletnie nie wiem co będzie dalej. Epilog był tajemniczy i intrygujący. Nie pozostaje nic innego jak czekać na kontynuację.

Ależ tu się działo!

och to było takie dobre!!!! chce już kolejny tom!!!!

och to było takie dobre!!!! chce już kolejny tom!!!!

Powracamy do historii Victorii,która została wysłana na samobójczą misję przez ukochanego.Została zdradzona i rzucona na głęboką wodę.Z dala od Slade’a zaczyna czuć się ważna i potrzebna.
Czy Alex,który powinien być wrogiem,będzie taki jak opisywał go Slade?
Jaki los czeka Victorię?

🔥Jeśli sądzicie,że pierwsza część była emocjonalna i nieprzewidywalna to sięgając po drugi tom przekonacie się,że jest ona jeszcze bardzo dynamiczna.
❣️Poznając krok po kroku poczynania bohaterki podczas misji byłam niemal przekonana,że będzie to przewidywalna historia.Autorka potrafiła tak namieszać w fabule,że nic w niej nie było pewne.Wróg staje się przyjacielem,a przyjaciel okazuje się zdrajcą.Dzięki temu czyta się w ekspresowym tempie,nie mogąc oderwać się od lektury!!!

❣️W tej historii odnajdujemy nie tylko chęć zemsty na wrogu,manipulacje,intrygi,ciemne interesy,ochronę najbliższych a nawet planowane zabójstwa niewygodnych świadków.Dodając do tego działań FBI i innych służb to robi się naprawdę ciekawie.

❣️Nie możemy przewidzieć,kto okaże się zdrajcą i donosi swojemu szefowi!!Wspomnieć muszę również o pożądanie i nowo poznanym uczuciu wystawionym na próbę.Przez to w głowie robi się zamieszanie i zamęt!

➡️Jeśli lubisz książki z nieprzewidywalna i ciekawą fabułą to koniecznie przeczytaj historię nieposkromionej Victorii.Czekam na więcej.
➡️Polecam

Czy Alex,który powinien być wrogiem,będzie taki jak opisywał go Slade?
Jaki los czeka Victorię?

• Patronat