corbeau 
"Ustedes sabrán en qué desperdician el tiempo y el dinero. Yo me quedo leyendo, que la vida es breve" Zafón ("To wasza sprawa, na co tracicie czas i pieniądze. Ja wolę poczytać, bo życie jest krótkie")
32 lat, kobieta, status: Oficjalna recenzentka, dodała: 1 ksiązkę, ostatnio widziana 13 minut temu

Oficjalne recenzje

07-11-2018
Oficjalna recenzja

Kurt Vonnegut znany jest głównie ze swoich powieści, jednak zanim w 1969 roku „Rzeźnia numer pięć” przyniosła mu sławę, przez lata zarabiał na życie, pisząc opowiadania publikowane w czasopismach. Książka „Opowiadania wszystkie” zawiera powstałe na przestrzeni kilku dziesięcioleci krótkie formy Vonneguta w spektakularnym 959-stronicowym wydaniu, któremu nie oprze się żaden miłośnik twórczości autora.

08-10-2018
Oficjalna recenzja

Kto nie zna opowieści o Szczurołapie z Hameln, legendarnym Fleciście, który w zemście za niedotrzymanie przez mieszkańców miasta zawartej z nim umowy uprowadził z niego dzieci, wabiąc je dźwiękami fletu? Węgier Gabor Horthy, znakomity badacz religii Bliskiego Wschodu, oddaje się poszukiwaniom źródeł i znaczenia tej legendy.

05-10-2018
Oficjalna recenzja

„Dokąd odchodzą parasolki” to książka, która ukazuje całkiem odmienne spojrzenie na świat. Zestawia różne kultury i religie, różne przekonania i sposoby życia, pozwalając bohaterom wybrać z nich to, co najpiękniejsze i najbardziej wartościowe, zwłaszcza gdy przychodzi im radzić sobie ze stratą i dążyć do osiągnięcia tego, co jest dla nich najważniejsze.

05-10-2018
Oficjalna recenzja

„Obserwuję cię” to pierwsza przetłumaczona na język polski powieść Teresy Driscoll, wieloletniej prezenterki BBS. Jak pisze w posłowiu, od dawna fascynował ją wpływ zbrodni na życie zwykłych ludzi – nie tyle samych ofiar i sprawców, ile ich rodzin i postronnych świadków. Właśnie ten świeży, oryginalny punkt widzenia jest największą zaletą tego znakomitego thrillera psychologicznego, w którym głównej roli nie odgrywają brutalne sceny i opisy zbrodni, ale ludzie i ich emocje.

04-10-2018
Oficjalna recenzja

„Małe wielkie rzeczy” to prawdziwa historia. Dla pełnego energii siedemnastoletniego gracza w rugby paraliż wywołany nieszczęśliwym skokiem do wody oznaczał koniec życia, jakie znał. Lektura jego opowieści budzi ogromne współczucie, ale to nie jedyne i najważniejsze przesłanie autora – przede wszystkim motywuje i inspiruje czytelników, pokazując im, że siła pochodzi nie z ciała, a z ducha i że „każdy dzień może być dobrym dniem”, kiedy jest się „zajętym życiem”.

Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-19 23:03:07
Wypowiedziała się w dyskusji: Wyniki rekrutacji

Moni, skoro dokładnie pamiętasz kryteria naboru, to mam pytanie: gdzie było w nich napisane, że będzie brana pod uwagę "aktywność kandydatów na profilu" i "wkład w rozwój LC"? Ja widzę tylko informację, żeby podać link do profilu, co miało umożliwić "podejrzenie wirtualnej biblioteczki" (czyli zainteresowań czytelniczych), a nie śledzenie aktywności. W części FAQ zaraz w pierwszym punkcie... Moni, skoro dokładnie pamiętasz kryteria naboru, to mam pytanie: gdzie było w nich napisane, że będzie brana pod uwagę "aktywność kandydatów na profilu" i "wkład w rozwój LC"? Ja widzę tylko informację, żeby podać link do profilu, co miało umożliwić "podejrzenie wirtualnej biblioteczki" (czyli zainteresowań czytelniczych), a nie śledzenie aktywności. W części FAQ zaraz w pierwszym punkcie pojawia się informacja, że aktywnie prowadzone konto na portalu nie jest obligatoryjne.

pokaż więcej

więcej...
 
Moja biblioteczka
838 1 920
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (7)

zgłoś błąd zgłoś błąd