Trudno nie wierzyć w nic

Wydawnictwo: Serafin
978-83-60512-84-5
adam nowak, raz dwa trzy, sękalski
kosmitkanka

Z Adamem Nowakiem, liderem zespołu Raz Dwa Trzy, rozmawia Cezary Sękalski: * o poszukiwaniu wiary, * byciu artystą, * przemianie wewnętrznej, * życiu, małżeństwie i zmaganiach z sobą. Książka zawiera wybór ponad 20 tekstów piosenek Adama Nowaka, w tym z najnowszej płyty "Skądokąd". To mądra, poruszająca opowieść o życiu artysty we współczesnym świecie, o konsekwencjach...

Z Adamem Nowakiem, liderem zespołu Raz Dwa Trzy, rozmawia Cezary Sękalski:

* o poszukiwaniu wiary,
* byciu artystą,
* przemianie wewnętrznej,
* życiu, małżeństwie i zmaganiach z sobą.

To mądra, poruszająca opowieść o życiu artysty we współczesnym świecie, o konsekwencjach błądzenia i możliwości powrotu do szczęścia dzięki zawierzeniu swojego życia Temu, któremu wszystko zawdzięczamy.

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl

| 2012-04-27
Na półkach: Przeczytane, Biografie
Przeczytana: 2005 rok

Super człowiek o pospolitym nazwisku i niepospolitej osobowości. Urzekający facet, który umie i wie, o czym śpiewa :)

Warto przeczytać, bo to dobrze przeprowadzony wywiad z tym gościem.
Na pewno pozwoli Wam lepiej go poznać. Czego życzę :)

kosmitkanka | 2011-05-09
Przeczytana: 09 maja 2011

Myślę, że zarówno dla osób, które znają i lubią twórczość Adama Nowaka, jak również dla tych, którzy jej nie znają, bądź nie lubią, książka będzie pewnym zaskoczeniem. Nowatorskie spojrzenie na siebie, życie, twórczość, muzykę i literaturę... Polecam!

Zzyciaksiazek | 2015-07-30
Przeczytana: styczeń 2011

Wywiad z Adamem Nowakiem, wokalistą zespołu "Raz Dwa Trzy", to lektura obowiązkowa dla fanów zespołu. Ale nie tylko.

W zeszłym roku wybrałem się do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku na koncert zespołu „Raz Dwa Trzy”. Był 28 września. Wydarzenie wyjątkowe, zorganizowane z okazji 20-lecia zespołu, z udziałem orkiestry pod batutą Michała Nesterowicza. Po raz kolejny obcowałem na żywo z muzyką Adama Nowaka i spółki. I po raz kolejny dzięki ich lirycznej muzyce i głębokim tekstom na chwilę zatrzymałem się, by oddać się refleksji nad sobą, życiem.

Podobnie jest podczas lektury książki „Trudno nie wierzyć w nic”, będącej zapisem rozmowy Cezarego Sękalskiego z wokalistą zespołu „Raz Dwa Trzy”. Czytelnik, śledząc omawiane zagadnienia ma wrażenie, że siedzi przy stole, obok dwóch panów prowadzących ze sobą rozmowę. O poszukiwaniu tożsamości, relacji z Bogiem, roli miłości w życiu człowieka. Jest cichym obserwatorem, a nawet uczestnikiem, w myślach...

gralucas | 2016-10-20
Przeczytana: 13 listopada 2016
Czas | 2016-01-13
Rafał | 2015-12-13
Przeczytana: 2006 rok
Asia | 2014-05-26
Na półkach: Przeczytane, Lista zakupów
Przeczytana: 13 maja 2014
inka_eska | 2013-11-14