In the bone
83-85470-01-8
Nebula, gałązka, roboty

Gordon R. Dickson posiada unikalną zdolność niewymuszonego wygrywania wszystkich nagród, jakie są przyznawane przez międzynarodową społeczność czytelników literatury science-fiction, wliczając w to Nagrodę Nebula, Hugo czy Brytyjską Nagrodę Fantasy. Jest autorem kilkunastu powieści, ponad czterdziestu nowel i 200 krótszych utworów, opowiadających o cudach przyszłości, których finezja została...

Jest autorem kilkunastu powieści, ponad czterdziestu nowel i 200 krótszych utworów, opowiadających o cudach przyszłości, których finezja została doceniona przez miliony czytelników na całym świecie. Stworzony przez niego, wielotomowy "Cykl Childe" został uznany przez międzynarodowy fandom za doniosłe osiągnięcie wyobraźni ludzkiej.
W Polsce Czytelnicy zetknęli się już z pełną humoru i wyobraźni powieścią fantasy "Smok i jerzy" oraz z jednym z tomów "Cyklu Chide" - "Taktyka błędu", nie licząc kilkunastu opowiadań drukowanych w różnych periodykach. Tą książką mamy przyjemność zaprezentowania Gordona R. Dicksona w jego najlepszej formie.
Opowiadania:
8 Tygrysia wściekłość
9 Dla ludzi
10 Szlak delfinów
11 Z krwi i kości

źródło opisu: okładka i treść

źródło okładki: http://www.conrada11.pl/index-1-29-21-3551-zkrwiikosci.htm

Dama_z_mikroskopem | 2016-07-22