Młot Boga

Tłumaczenie: Magdalena Kucharska
Wydawnictwo: Alkazar
The Hammer of God
fantasy, arthur clarke, młot boga
yokopoko

Jest wiek XXII. Ziemska cywilizacja staje w obliczu zagłady - ku naszej planecie zmierza planetoida nazwana imieniem bogini zniszczenia kali.

Ludzkość podejmuje próby zniszczenia złowieszczego przybysza lub przynajmniej zepchnięcia go z orbity prowadzącej do zderzenia z Ziemią. Jednak nowa sekta Odrodzonych, którzy wróżą rychły koniec świata, zamierza w tym przeszkodzić...

Norbert | 2013-05-06
Przeczytana: 10 kwietnia 2012

Jeśli kogoś ciekawi katastroficzny sci-fi to jest to książka must have. Bardzo ciekawe przedstawienie kolonizacji marsa oraz księzyca przez ludzkość. Powala mnogość pojęć matematyczno fizycznych a także nazw astronomicznych. Świetna!

Kinga | 2014-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

Nigdy wcześniej nie czytałam żadnej książki science fiction i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Tym bardziej, że nie jest to chyba jakoś szczególnie popularna książka, patrząc na prawie pustą kartę z biblioteki.
Napisana przystępnym i ciekawym językiem. Pomimo specjalistycznej terminologii rozumiałam o co chodziło autorowi. Życie w kosmosie, na planetach innych niż Ziemia, zmagania z niosącą zagładę ludności ziemskiej Kali - o tym wszystkim jest właśnie Młot Boga.

Hanau | 2016-02-19
Przeczytana: 01 stycznia 2000

Książka z kategorii "Musisz to przeczytać :)

camillejr | 2010-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2010