Na czacie z Panem Bogiem

Wydawnictwo: Święty Paweł

Pięcioro nastolatków... :) chodzących spać późno... naprawdę późno... Ciągle niewyspanych i spóźniających się do szkoły... :( Szukają przyjaciół, z którymi mogliby poklikać... ) Spotykają nie tylko siebie... :-o ale i tajemniczego Gościa, który twierdzi, że jest... LOL Panem Bogiem. Blake, Jenn, Lorri i A.C. Weszli na czat, żeby się trochę pośmiać i może też trochę sobie ulżyć, rozmawiając na temat życia. Ale tajemniczy Gość sprawia, że ich życie staje na głowie. zanim więc sam wejdziesz na czat z Panem Bogiem, przygotuj się. Również Twoje życie, Twoja wiata i cały Twój świat mogą się zmienić na zawsze!

Z Internetu korzystają już niemal wszyscy ludzie na całym świecie. Używają go do pracy, nauki, zabawy. Bez Internetu wielu nie wyobraża sobie jednego dnia. Najwięcej przed ekranem przesiadują jednak nastolatkowie, zwłaszcza, że większość ich czasu zajmują rzeczy mało pożyteczne – portale społecznościowe czy gry. Więc na pytanie jak najłatwiej dotrzeć do amerykańskiego nastolatka jest prosta odpowiedź – oczywiście przez Internet.

Na pewnej stronie internetowej przez chat nastolatki z całego kraju mogą się kontaktować. I tu właśnie spotykają się osoby pod nickami Blake7, Jenn, CrossKrys, A.C.008 i Strider77. Są zagubieni w wielkim świecie, a każdy z nich przeżywa swoje osobiste problemy: rozwód rodziców, nałogi, zaległości w nauce. Pewnego dnia do ich prywatnej rozmowy włącza się ktoś pod internetowym pseudonimie Bóg. Twierdzi, że jest ich Stwórcą i że mieszka w niebie. Na początku nie chcą mu wierzyć, myślą, że to jakiś żart, ale później zaniechają swoich wątpliwości. Chcą zadać...

DanceQueen | 2013-04-29

Pierwszy raz sięgnęłam po książkę o tematyce religijnej. Nie zawiodłam się. Myślę, ze książka kierowana jest do osób, które znajdują się w cięzkich momentach swojego życia, chociaż nie koniecznie. Ja sięgnęłam po nią właśnie w takim momencie. Podtrzymała mnie na duchu oraz dała sporo do myślenia. Świetny pomysł, napisania książki w formie czatu. Wielu młodych ludzi napewno po nią sięgnęło :) Pisana w zrozumiałym tonie, nie nudna, gorąco polecam !

srututu | 2011-07-15

Obraz Boga w wersji dla młodzieży, jednak w tej książce Bóg nie traci na swojej boskości.

Boska książka :D

Kalina | 2010-11-04
Przeczytana: listopad 2010

Nie wiem jak ją opisać........
Może po prostu: GENIALNA.

FannyBrawne | 2015-01-29

Otrzymałam tę książkę na swoje osiemnaste urodziny. Długo leżała, kurząc się na półce. Pewnego dnia postanowiłam, że do niej zajrzę. Pochłonęłam ją w trzy godziny.
Polecam ją każdemu, kto zastanawia się nad własną wiarą i nie tylko. I temu młodemu i temu troszkę starszemu. Pozwala zrozumieć wiele rzeczy i z dystansem oraz spokojem podejść do wielu spraw.

Nika | 2013-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Jest to bardzo mocna tafiajaca ksiązka, są poruszane tematy nastolatków,współczesnych, mi sie podobało, szybko sie czyta, przeczytałam to w 1.dzień

Angie | 2013-05-26
Przeczytana: 23 kwietnia 2013

Świetna książka, idealna dla młodzieży, która ma problemy z wiarą w Boga. Szczerze polecam :)

nika123456789 | 2013-05-29

Książka przepiękna, jeżeli jej nie przeczytałaś/eś na co czekasz??? Extra

Paolina_pl | 2011-12-28
Przeczytana: 2009 rok

Całkiem ciekawa i przyjemna książeczka, lecz troszkę przesłodzona.

Zapowiada się ciekawie :)