Smokin' Seventeen

Okładka książki Smokin' Seventeen Janet Evanovich
Okładka książki Smokin' Seventeen
Janet Evanovich Wydawnictwo: Penguin Random House Cykl: Stephanie Plum (tom 17) kryminał, sensacja, thriller
Stephanie Plum (tom 17)
Penguin Random House
2011-11-15
2011-11-15
Stephanie Plum kryminał sensacja humor Janet Evanovich

Mniej irytacji, więcej zabawy. Idzie to w dobrą stronę.

Mniej irytacji, więcej zabawy. Idzie to w dobrą stronę.

Siedemnasta książka cyklu a wciąż bawi :) Przygody gapowatej Stephanie Plum są świetnym specyfikiem na poprawę humoru. Dawka absurdu bez recepty. Nie będę się tu rozpisywać, bo Ci co znają, to wiedzą o co chodzi a Ci co nie znają, niech sięgną po część pierwszą :)

Kolejna świetna część przygód Stephanie. Cała seria jest wciągająca i kto czytał już któreś z części, wie że nie brak tu humoru i "wypadków" z których znana jest główna bohaterka, które rozśmieszają do łez. I chociaż nie każda część jest tak samo wciągająca, polecam całą serię i sama już nie mogę się doczekać następnych.

Super. Jak reszta z tej serii

Super. Jak reszta z tej serii

1965

Lekka książka dla poprawy humoru. Wprawdzie intryga kryminalna mało skomplikowana, ale przecież w tej książce nie jest najważniejsze kto zabija. Ważni są bohaterowie. Jeden bardziej pokręcony od drugiego. No i babcia Mazurowa.

Kolejny tom po długiej przerwie, bo oszczędzam. Jak zwykle zabawnie i odprężająco, a tym razem dodatkowo trochę bardziej... konkretnie, czy jak to tam nazwać.

Zabawna, lekka, dobra rozrywka.

Zabawna, lekka, dobra rozrywka.

Kolejna część wpadek Stephanie Plum już za mną. Mam wrażenie, że po kilku poprzednich odrobinę słabszych częściach Janet Evanovich znów ma pomysł jak ruszyć dalej z fabułą. "Płomienna siedemnastka" jest ciekawsza od poprzedniej części, chociaż kilka poruszonych w niej wątków odrobinę irytowała. Sporym plusem był główny dziwak odcinka pan wampir.
Miejmy nadzieję, że kolejne tomy okażą się równie zabawne jak poprzednie.

Miejmy nadzieję, że kolejne...

Zabawna książka o przygodach Stephanie Plum, która wplątuje się w różne afery. Czasami ratuje ją jej partner, który jest policjantem.

Dobra, lekka i przyjemna lektura. Dużo humoru. A postać Babci Mazurowej po prostu wymiata! Straszna babka Bella też nieźle sobie poczyna!
Ogólnie - fajna książeczka na jeden wieczór.

Ogólnie - fajna książeczka na jeden wieczór.

• 2016

Dodaj cytat z książki Smokin' Seventeen