Untot lebt sich's auch ganz gut!

Okładka książki Untot lebt sich's auch ganz gut! Mary Janice Davidson
Okładka książki Untot lebt sich's auch ganz gut!
Mary Janice Davidson Wydawnictwo: Lyx Cykl: Królowa Betsy (tom 4) horror
niemiecki
978-3802581410
Stefanie Zeller
wampiry język niemiecki

Z tomu na tom czyta się coraz lepiej. Nieco szalona, niepoukładana i na pewno niezbyt ze swego losu zadowolona Betsy - jak to niezadowolona, przecież została KRÓLOWĄ?! - musi się zmierzyć z poważnymi problemami w świecie nieumarłych. W tym z problemami rodzinnymi i planowanym ślubem.
Pazurek, humor, akcja no i modna lektura, bo o wampirach:)

Pazurek, humor, akcja no i modna lektura, bo o wampirach:)

I to już koniec? Czuję się zawiedziona... Betsy zrobiła się mniej irytująca, wobec czego miałam nadzieję, że w końcu ta fajna fabuła rozwinie skrzydła i nie będę się mogła oderwać od tej książki. Co prawda nie miałam trudności z jej skończeniem, bo czyta się ją lekko, może nawet odrobinę przyjemnie, ale i tak dalej obstaję przy tym, że fabuła została zmarnowana, bo miała szansę na fajne rozwinięcie. Można było to pociągnąć o wiele lepiej, a tak miałam wrażenie, że fabuła była tylko tłem do istnienia samej Betsy... A szkoda. Więcej nie wrócę do tej książki, ale jeśli ktoś potrzebuje się trochę odmóżdżyć to ta seria jest w sam raz.

Nie czytałam wcześniejszych powieści autorki Maryjanice Davidson ale Ta książka była genialna pisana z humorem, przyjemnie i lekko się czytało. Kiedy ją czytałam uśmiałam sie jak nigdy przy książce o wampirach. Bohaterka książki bardzo mi sie spodobała troszkę lękliwa (jak na wampira który niczego i nikogo nie powinien sie bać) zadufana w sobie i troszeczkę egoistyczna ale i tak kochająca i troszcząca sie o innych. Miłość zawarta w powieści jest taka jak w prawdziwym życiu kłótnie, awantury ale i tak happy end.
Na pewno sięgnę po poprzednie Bestsellery pisarki. Już nie mogę sie doczekać kolejnych akcji z Betsy.

Ciekawa, lekka książka, którą czyta się w mgnieniu oka. Zdecydowanie polecam tę serię, chociaż pierwsza część nie przypadła mi do gustu. Dopiero druga wciągnęła mnie i każda kolejna jest jeszcze lepsza. Szkoda tylko, że wydawnictwo nie zdecydowało się wydać wszystkich książek o nieumarłej, a jest ich 14.

Fajna książka, ale kiedy w końcu będzie ślub. I może ktoś mi wytłumaczyć, kiedy dzieje się akcja książki, na początku myślałam, że luty, później grudzień, a dalej po prostu dałam sobie spokój z myśleniem o tym.
Betsy jak zwykle wkurzająca, ale nareszcie wie czego chce i jest bardziej zdecydowana. Eric... to Eric, ale i tak po przeczytaniu chce się go więcej. W tej części Król staje się bardziej otwarty i mniej konserwatywny. Oby tak dalej.

Pomimo tego, że uważam serię tę za naprawdę przyjemną i zabawną, to ta część troszkę mnie zawiodła, miałam dużo mniejszy ubaw czytając ją niż przy poprzednich częściach, mam nadzieję, że następna książka o niesamowitej Betsy będzie lepsza. Ale mimo to, miałam frajdę przewracając kolejne kartki "Nieumarłej nieodwracalnie". :)

"- Czy ja widziałam białka? - spytałam. - Czy ty przewracasz na mnie oczami, Ericu Sinclair?!"

Lekka przezabawna historia o Betsy Królowej wampirów. Chętnie przeczytam kolejną piątą część Jeżeli ktoś ma jakieś info na ten temat proszę pisać (może być w języku angielskim, Proszę tylko o dokładny tytuł w języku angielskim).
Dziękuję

Dziękuję

Już dawno nie czytałam żadnej serii takim ciągiem! Szkoda, że wydawnictwo poprzestało na tej części...

Suuuuuuper :) Przyjemnie i szybko się czyta, aż się chce więcej :)

Suuuuuuper :) Przyjemnie i szybko się czyta, aż się chce więcej :)

• Wampiry