Anioły i wampiry

Cykl: Miłość na kołku (tom 10)
Wydawnictwo: Amber
Vampire Mine
Kachuś0802

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu… Po 499 latach istnienia Connor Buchanan doszedł do nieuchronnego wniosku: jest zimnokrwistym draniem. Patrzył, jak jego przyjaciele – biedni, romantyczni głupcy – rzucają się w miłość na łeb na szyję. Ale nie Connor. On wie, że miłość prowadzi wyłącznie do bólu… Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska...

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu…

Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska uroda skrywa piekielnie groźną tajemnicę. Czy Connor może czuć się przy niej bezpieczny? Czy sparzy się jak poprzednio, czy może dotyk Marielle uleczy jego serce? I czy Marielle wystarczy anielskiej cierpliwości, by sprawić, żeby seksowny nieśmiertelny zapomniał o przeszłości i poznał wreszcie niebiańską rozkosz…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

Sklep

• Zero
  • Niewypowiedziane słowa
  • Krocząc w ciemności
  • W drodze nad Morze Żółte
  • Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
  • Hrabal. Słodka apokalipsa

0 (0 ocen i opinii)
W drodze nad Morze Żółte
Nic Pizzolatto

8 (1 ocen i opinii)
Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie
Lars Mytting

0 (0 ocen i opinii)
Podróż różowych delfinów. Wyprawa do Amazonii
Sy Montgomery

8 (1 ocen i opinii)
Zielone migdały, czyli po co światu Kurdowie
Paweł Smoleński

6,75 (4 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+

"Jeśli dwoje stanie się jednością, będziesz częścią mnie. Jak mogłabym cię wtedy zostawić? "

"Oh, on wierzył w miłość, więc wszystko w porządku. Miłość po prostu była suką."

zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 25 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Twardziel bez uczuć, phi. Anielica sobie poradzi z jego niechęcią do miłości. mnie osobiście książka się podobała. Rozumiem opinie które mówią iż w książkach dzieje się jedno i to samo. Lecz przecież Są to sagi i na tym polegają, aby losy się ze sobą "mieszały". Pomimo tego muszę stanąć w obronie autorki, na prawdę nie jest łatwym zadaniem napisać tylu tomów i to z różnymi, ciekawymi wątkami.

Karolina | 2014-11-23

Lubię wszystkie części serii Miłość na kołku. Przyznam szczerze jednak, że czytając je jedna po drugiej dostrzega się pewien schemat. Każdy wampir-wojownik ma trudną przeszłość, traumatyczne przeżycia, które rzutują na jego przyszłość i tak dalej.. heloł! nie można mieć kilka setek lat i nie napotkać żadnych przeszkód i problemów.
Nic jednak nie ujmuje autorce wspaniałego pomysłu i polotu, a wplecenie anioła.. albo jak kto woli anielicy w historie jest na pewno miłą odmianą ;)
Nie mogę nie polecić tej pozycji fanom Kerrelyn Sparks 💓

zakreconaxxd | 2012-04-27

Uwielbiam ją! Świetna, zabawna, wciągająca :)

Beata | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Connor jest wampirem z pięćsetką na karku. Przyjaciele martwią się, że grozi mu kryzys wieku średniego. Po spotkaniu Marielle, anioła śmierci, dużo się zmienia w społeczności dobrych wampirów.
Humorystyczna, erotyczna bajka fantasy z elementami horroru. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Znakomite oderwanie od rzeczywistości.

Nemezis | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Pomysł z aniołem był dobry , inaczej się ją czytało i zmieniony troszkę został szablon pisania książki. Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Aż nie mogę sie doczekać co wymyśli nam w następnej cześci pani Sparks. ; )

Paula | 2014-06-20

W każdej książce z tej serii powtarza się ten sam schemat,on i ona,tajemnica lub przeszkoda stojąca na drodze do szczęścia dwojga istot.Mimo wszystko poczułam sympatie do bohaterów,do całej wielkiej wampirzej "familii" i dlatego sięgam po kolejne tomy,by sprawdzić co się dzieje nowego u "starych znajomych" ;)

skorupka | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, Jest

Musiałam sobie zrobić przerwę w czytaniu "Lirael" i sięgnąć po coś, co mnie choć trochę rozśmieszy i wciągnie, więc sięgnęłam po jedną z moich ulubionych Autorek (bez bicia się przyznaję że miałam długą przerwę).
Książka, tak jak wszystkie tej Autorki, jest "gorąca", wciągająca, akcja goni akcję, bardzo szybko się czyta.
W porównaniu do poprzednich części jest mniej dowcipna (przy czytaniu pierwszych części były momenty, że śmiałam się w głos ;);), ale nie znaczy to że brak w niej poczucia humoru - co to, to nie :)
Tak więc - na rozluźnienie i "rozgrzanie" wieczoru - gorąco polecam!!

Katarzyna | 2014-01-21
Na półkach: Przeczytane, Wampiry

Anielica sprawia, że ta książka jest przekomiczna! Jej brak wiedzy o życiu na ziemi jest tak uroczy, że aż śmieszny. :) Polecam!

Magda | 2011-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2011

Rozbawiła mnie do łez... uważam zdecydowanie za najlepszą ze wszystkich... :)