Anioły i wampiry

Autor:
Cykl: Miłość na kołku (tom 10)
Vampire Mine
wydawnictwo
Amber
typ
papier
Kachuś0802
7,74 (533 ocen i 46 opinii)

Opis książki

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu… Po 499 latach istnienia Connor Buchanan doszedł do nieuchronnego wniosku: jest zimnokrwistym draniem. Patrzył, jak jego przyjaciele – biedni, romantyczni głupcy – rzucają się w miłość na łeb na szyję. Ale nie Connor. On wie, że miłość prowadzi wyłącznie do bólu… Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska...

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu…

Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska uroda skrywa piekielnie groźną tajemnicę. Czy Connor może czuć się przy niej bezpieczny? Czy sparzy się jak poprzednio, czy może dotyk Marielle uleczy jego serce? I czy Marielle wystarczy anielskiej cierpliwości, by sprawić, żeby seksowny nieśmiertelny zapomniał o przeszłości i poznał wreszcie niebiańską rozkosz…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników

"Jeśli dwoje stanie się jednością, będziesz częścią mnie. Jak mogłabym cię wtedy zostawić? "

"Oh, on wierzył w miłość, więc wszystko w porządku. Miłość po prostu była suką."

zabielka | 2014-10-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 25 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Twardziel bez uczuć, phi. Anielica sobie poradzi z jego niechęcią do miłości. mnie osobiście książka się podobała. Rozumiem opinie które mówią iż w książkach dzieje się jedno i to samo. Lecz przecież Są to sagi i na tym polegają, aby losy się ze sobą "mieszały". Pomimo tego muszę stanąć w obronie autorki, na prawdę nie jest łatwym zadaniem napisać tylu tomów i to z różnymi, ciekawymi wątkami.

Beata | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Connor jest wampirem z pięćsetką na karku. Przyjaciele martwią się, że grozi mu kryzys wieku średniego. Po spotkaniu Marielle, anioła śmierci, dużo się zmienia w społeczności dobrych wampirów.
Humorystyczna, erotyczna bajka fantasy z elementami horroru. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Znakomite oderwanie od rzeczywistości.

Paula | 2014-06-20

W każdej książce z tej serii powtarza się ten sam schemat,on i ona,tajemnica lub przeszkoda stojąca na drodze do szczęścia dwojga istot.Mimo wszystko poczułam sympatie do bohaterów,do całej wielkiej wampirzej "familii" i dlatego sięgam po kolejne tomy,by sprawdzić co się dzieje nowego u "starych znajomych" ;)

Nemezis | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Pomysł z aniołem był dobry , inaczej się ją czytało i zmieniony troszkę został szablon pisania książki. Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Aż nie mogę sie doczekać co wymyśli nam w następnej cześci pani Sparks. ; )

zakreconaxxd | 2012-04-27

Uwielbiam ją! Świetna, zabawna, wciągająca :)

Karolina | 2014-11-23

Lubię wszystkie części serii Miłość na kołku. Przyznam szczerze jednak, że czytając je jedna po drugiej dostrzega się pewien schemat. Każdy wampir-wojownik ma trudną przeszłość, traumatyczne przeżycia, które rzutują na jego przyszłość i tak dalej.. heloł! nie można mieć kilka setek lat i nie napotkać żadnych przeszkód i problemów.
Nic jednak nie ujmuje autorce wspaniałego pomysłu i polotu, a wplecenie anioła.. albo jak kto woli anielicy w historie jest na pewno miłą odmianą ;)
Nie mogę nie polecić tej pozycji fanom Kerrelyn Sparks 💓

Katarzyna | 2014-01-21
Na półkach: Przeczytane, Wampiry

Anielica sprawia, że ta książka jest przekomiczna! Jej brak wiedzy o życiu na ziemi jest tak uroczy, że aż śmieszny. :) Polecam!

Magda | 2011-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2011

Rozbawiła mnie do łez... uważam zdecydowanie za najlepszą ze wszystkich... :)

skorupka | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, Jest

Musiałam sobie zrobić przerwę w czytaniu "Lirael" i sięgnąć po coś, co mnie choć trochę rozśmieszy i wciągnie, więc sięgnęłam po jedną z moich ulubionych Autorek (bez bicia się przyznaję że miałam długą przerwę).
Książka, tak jak wszystkie tej Autorki, jest "gorąca", wciągająca, akcja goni akcję, bardzo szybko się czyta.
W porównaniu do poprzednich części jest mniej dowcipna (przy czytaniu pierwszych części były momenty, że śmiałam się w głos ;);), ale nie znaczy to że brak w niej poczucia humoru - co to, to nie :)
Tak więc - na rozluźnienie i "rozgrzanie" wieczoru - gorąco polecam!!

Bestseller drugiej Rzeczpospolitej
Miłość we śnie
Tłumaczenie snów
erotycznych wedle nauki
Skorzystaj z przedwojennego
sennika i poznaj prawdę o sobie...
i o przedwojennej Polsce.

Zaznacz - jeśli we śnie:

Kalendarium literackie
  • Maria Konopnicka
    173. rocznica
    urodzin
    Ja lubię słyszeć mądre słowo! Mądre słowo to jest jak ojciec i jak matka człowiekowi. Nu, ja za mądre słowo to bym milę drogi szedł.
  • Mitch Albom
    57. rocznica
    urodzin
    Nigdy nie jest za późno ani za wcześnie. Jest dokładnie wtedy, kiedy trzeba
  • Max Brooks
    43. rocznica
    urodzin
    Tak, to były kłamstwa, ale czasem kłamstwo nie jest złe. To znaczy, kłamstwo samo w sobie nie jest ani złe, ani dobre. Jest jak ogień: może ogrzać, ale może spalić - zależy od sposobu użycia.
  • Jerzy Bralczyk
    68. rocznica
    urodzin
    Bralczyk: Tak jak weekend, wciąż pisany po angielsku. To podobno jest słowo, które najdłużej czeka na spolszczenie. I nie doczeka się. Bo wyraźnie narusza reguły: w polszczyźnie po "ł" nie występuje "-i'. "Łikendu" nie będzie. Markowski: Występuje, występuje. W wyrazie "półinteligent"... pokaż więcej
  • Anja Snellman
    61. rocznica
    urodzin
    Mamo, posłuchaj, czasem oswojone ptaki zaczynają wariować. Obijają się o szyby, strącają pranie ze sznura, wlatują w cierniste krzewy, aż fruwa pierze. Po tych wybuchach nastaje zupełna cisza. W końcu ostatnie piórko spływa spokojnie na ziemię. Słychać, jak trawa rośnie. A potem życie toczy się dale... pokaż więcej
  • Agnieszka Chylińska
    39. rocznica
  • Martin Pollack
    71. rocznica
    urodzin
    Dlaczego to zawsze intelektualiści dają się okpić takim oszustom, podczas gdy umięśnieni półanalfabeci wydają się arcyodporni na problemy nowej epoki?
  • Sean Williams
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzi można zastąpić. Sekund nie.
  • Mark Buckingham
    49. rocznica
  • James Blish
    94. rocznica
  • Karlheinz Deschner
    91. rocznica
    urodzin
    Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo.
  • Nora Szczepańska
    101. rocznica
  • Henrik Ibsen
    109. rocznica
    śmierci
    Odbierając przeciętnemu człowiekowi życiowe kłamstwo, odbiera mu pan równocześnie szczęście.
  • Cyprian Kamil Norwid
    132. rocznica
    śmierci
    Jękły głuche kamienie. Ideał sięgnął bruku.
  • Tony Halik
    17. rocznica
    śmierci
    Jeszcze raz mogłem się przekonać, że jednak kobiety mają zawsze rację. Pozorny kaprys mojej żony uratował życie dwóm ludziom!

Znajdź nas na Facebooku