Okładka książki Anioły i wampiry

Anioły i wampiry

Autor:
Cykl: Miłość na kołku (tom 10)
Vampire Mine
wydawnictwo
Amber
typ
papier
Kachuś0802
7,7 (426 ocen i 38 opinii)

Opis książki

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu… Po 499 latach istnienia Connor Buchanan doszedł do nieuchronnego wniosku: jest zimnokrwistym draniem. Patrzył, jak jego przyjaciele – biedni, romantyczni głupcy – rzucają się w miłość na łeb na szyję. Ale nie Connor. On wie, że miłość prowadzi wyłącznie do bólu… Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska uroda...

Nic na ziemi nie sprawi, że wampir o złamanym sercu zakocha się znowu…

Marielle nie jest taka jak inne kobiety, a jej nieziemska uroda skrywa piekielnie groźną tajemnicę. Czy Connor może czuć się przy niej bezpieczny? Czy sparzy się jak poprzednio, czy może dotyk Marielle uleczy jego serce? I czy Marielle wystarczy anielskiej cierpliwości, by sprawić, żeby seksowny nieśmiertelny zapomniał o przeszłości i poznał wreszcie niebiańską rozkosz…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/ksiazka/1388/anio%C5%82y-i-wampiry

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników

"Jeśli dwoje stanie się jednością, będziesz częścią mnie. Jak mogłabym cię wtedy zostawić?"

Beata | 2013-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2013

Connor jest wampirem z pięćsetką na karku. Przyjaciele martwią się, że grozi mu kryzys wieku średniego. Po spotkaniu Marielle, anioła śmierci, dużo się zmienia w społeczności dobrych wampirów.
Humorystyczna, erotyczna bajka fantasy z elementami horroru. Czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Znakomite oderwanie od rzeczywistości.

Nemezis | 2012-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2012

Pomysł z aniołem był dobry , inaczej się ją czytało i zmieniony troszkę został szablon pisania książki. Bardzo dobrze i szybko się ją czyta. Aż nie mogę sie doczekać co wymyśli nam w następnej cześci pani Sparks. ; )

Paula | 2014-06-20

W każdej książce z tej serii powtarza się ten sam schemat,on i ona,tajemnica lub przeszkoda stojąca na drodze do szczęścia dwojga istot.Mimo wszystko poczułam sympatie do bohaterów,do całej wielkiej wampirzej "familii" i dlatego sięgam po kolejne tomy,by sprawdzić co się dzieje nowego u "starych znajomych" ;)

zakreconaxxd | 2012-04-27

Uwielbiam ją! Świetna, zabawna, wciągająca :)

Katarzyna | 2014-01-21
Na półkach: Wampiry, Przeczytane

Anielica sprawia, że ta książka jest przekomiczna! Jej brak wiedzy o życiu na ziemi jest tak uroczy, że aż śmieszny. :) Polecam!

MagdaLena | 2011-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2011

Rozbawiła mnie do łez... uważam zdecydowanie za najlepszą ze wszystkich... :)

skorupka | 2014-05-05
Na półkach: Jest, Przeczytane

Musiałam sobie zrobić przerwę w czytaniu "Lirael" i sięgnąć po coś, co mnie choć trochę rozśmieszy i wciągnie, więc sięgnęłam po jedną z moich ulubionych Autorek (bez bicia się przyznaję że miałam długą przerwę).
Książka, tak jak wszystkie tej Autorki, jest "gorąca", wciągająca, akcja goni akcję, bardzo szybko się czyta.
W porównaniu do poprzednich części jest mniej dowcipna (przy czytaniu pierwszych części były momenty, że śmiałam się w głos ;);), ale nie znaczy to że brak w niej poczucia humoru - co to, to nie :)
Tak więc - na rozluźnienie i "rozgrzanie" wieczoru - gorąco polecam!!

emi_g | 2013-07-16
Na półkach: 2013, Mam w pdf-ie, Przeczytane
Przeczytana: 16 lipca 2013

Świetna...bardzo zabawna...w końcy strzała amora dotkneła Connora:)...i to jeszcze z kim..z anielicą!!!

Magda | 2013-05-01
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Bardzo mi się podobało, że autorka wrzuciłam do swojej serii także anioły. Marielle jest cudowna i prześmieszna w uczeniu się jak być człowiekiem, a przy tym naprawdę jest najlepszym pod słońcem aniołem, po mimo tych trzech błędów, które ponoć popełniła. Chociaż moim skromnym zdaniem, uzdrowienie Roman jest najlepszym darem jak mogła ofiarować ludzkości. Cieszy mnie, że autorka wybrała za jej obrońce Connora, ponieważ on najbardziej jej potrzebować, bez niej byłby dalej "zimnokrwistym starym draniem" ;).

Moim zdanie Kerrelyn Sparks, każdą częścią swojej serii wydobywa z serc czytelników to co w nich najlepsze: poświęcenie, miłość, odwagę, honor..
Wszystkie uczucia i postępowania, które czynią nas dobrymi ludźmi, takimi jak są bohaterowie jej książek. Daje nam po prostu dobre wzory do naśladowania.

Załóż konto za darmo!

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku