Okładka książki Anioły i wampiry Kerrelyn Sparks
Okładka książki Anioły i wampiry
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 10) fantasy, science fiction
Miłość na kołku (tom 10)
2011-03-29
anioły wampiry romans paranormalny

Coraz ciekawiej...

Coraz ciekawiej...

Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z tego tomu.
Pojawienie się nowych postaci (aniołów i demonów) było rewelacyjnym posunięciem. Brdzo polubiłam główną bohaterkę i bardzo się cieszę, że w końcu padło na Connora. Od samego początku jest jednym z moich ulubieńców.
Fabuła była bardzo ciekawa i urozmaicona, ale również bardziej smutna w porównaniu z poprzednimi tomami. Bardzo podoba mi się jak potoczyła się sprawa z ojcem Shanny i jestem ciekawa dalszego ciągu, ale nie podobało mi się jak przebiegły sprawy z ojcem Andrew.

Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z tego tomu.

miło szybko i przyjemnie dla mnie najlepsza z serii

miło szybko i przyjemnie dla mnie najlepsza z serii

Na półkach: , , , , , , , ,

'' Anioły i wampiry '', to jedna z najlepszych części z cyklu '' Miłość na kołku''. Bardzo dużo zwrotów akcji oraz wydarzeń, na które czekałam przez 9 poprzednich tomów. Dlatego z bólem serca daje tej historii najsłabszą ocenę.

Niestety zakończenie zbyt bardzo spiera się z moimi przekonaniami. Jakiekolwiek by ono nie było zostawiałoby spory niedosyt, w końcu główna bohaterka była aniołem i wybór pomiędzy powrotem do nieba lub zostaniem na ziemi przy mężczyźnie, którego pokochała musiał być dla niej ogromnie trudny, ale mimo wszystko powinien też być oczywisty. W końcu całą historię byliśmy przekonywani o ogromnej miłości Ojca, o cudowności Niebiańskich zastępów...
Nie wiem, być może Marielle stała się przez te kilka dni zbyt ludzka?

Podsumowując; piękna historia z naciąganym i kłócącym się zakończeniem, którego ja nie jestem w stanie kupić.

Chyba najlepsza cześć - bardzo szybka akcja, w sam raz do czytania podczas podróży :-) lub na plazy.

Najlepsza seria o wampirach, jaką czytałam.
Humor.
Romans.
Erotyka.
Walka dobra ze złem.
A wszystko opisane w łatwo przyswajalny sposób, wciągający od pierwszej strony. W dodatku świetnie się czyta tego typu serie, gdzie przeplatają się ci sami bohaterowie i pary.
Zdecydowanie polecam!

Najlepsza seria o wampirach, jaką czytałam.
Humor.
Romans.
Erotyka.
Walka dobra ze złem.
Zdecydowanie polecam!

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i cieszę się, że miałam okazję kupić tę książkę. Bardzo przyjemna lektura, intrygujący bohaterowie oraz wartka akcja. Humor trochę za bardzo wymuszony, ale było wiele scen, które jednak mnie rozbawiły. Odniosłam tylko wrażenie, że autorka podeszła do tej powieści powierzchownie. Miała większy potencjał i wiele spraw tak naprawdę nie zostało wyjaśnionych. Kończąc lekturę żałowałam, że skończyła się tak płytko, a wiele spraw po prostu nie zostało poruszonych.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..
dla mnie to jedna z gorszych części tej serii, strasznie naciągane, od początku można było się spodziewać zakończenia ...

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Historia, która rozdarła mnie wewnętrznie, bo od początku nie wiedziałam, jakiego zakończenia bym sobie życzyła. Bowiem z jednej strony uważam, że Connorowi należy się szczęście, z drugiej strony porzucenie nieba dla człowieka, a właściwie wampira, kłóci się z moimi przekonaniami. No i do tego to nie byle jaki anioł, bo sam anioł śmierci. Marielle rozczarowała mnie troszkę w roli anioła, bowiem szybko uległa ludzkim pokusom, ale może to dlatego, że im dłużej była na ziemi, tym bardziej ludzka się stawała. Niby wspaniała historia, ale dla mnie nie ma idealnego zakończenia, bowiem każde możliwe zakończenie pozostawi niedosyt.

Anioły i wampiry
Connor od zawsze wiedział, że jest zimnych draniem. Z obrzydzeniem patrzył jak jego przyjaciele wpadają w wir miłości. Ale od tym obrzydzeniem może ukrywać się coś innego. Smutek.
Connor od bardzo dawna jest wampirem i nadal prześladują go widma z przeszłości.
Marielle po raz trzeci była nieposłuszna. Za karę musiała oddać skrzydła. Teraz w ludzkiej formie budzi się w dziwnym domku w środku lasu z pociętymi plecami. Lecz zapiera jej dech w piersiach, kiedy w drzwiach pojawia się przystojny Szkot.
Connor nadal nie wie, co go poniosło, aby zaopiekować się aniołem śmierci. Ponieważ Marielle pochodzi z nieba i jej dotyk zabija śmiertelników, musiał ją ukryć. Nieświadomie zrobiła coś złego i jego przyjaciele nigdy mu tego nie wybaczą.
Marielle nie może się przyzwyczaić do bycia człowiekiem. Na szczęście pomaga jej w tym Connor. I jak po tylu wspólnych wieczorach ma go zostawić? Ponieważ Marielle musi wrócić do nieba i już nigdy nie ujrzeć swojego Szkota.

Anioły i wampiry
Udając się na misję, jest świadkiem nieziemskiego widowiska. Widział najprawdziwsze anioły....

• Wampiry

Kerrelyn Sparks Vampire Mine Zobacz więcej