Las

Las
978-83-7745-108-3
Seweryn Gałązka, Las, Radwan
kristinus

Pewien młody mężczyzna jest na krawędzi kryzysu psychicznego. Traumatyczne przeżycia i wielka samotność sprawiają, że zamierza definitywnie zakończyć swoje życie. Zanim jednak wykona swój plan, chce wypełnić wolę zmarłego ojca, który w ostatnim liście do syna, prosi go o coś. ... Do małej miejscowości Milusiowo, przybywa młody człowiek zmęczony miejskim trybem życia. Magia, czar, tajemnica......

...
Do małej miejscowości Milusiowo, przybywa młody człowiek zmęczony miejskim trybem życia. Magia, czar, tajemnica... To właśnie odnajduje w nowo poznanym miejscu. Z chwili na chwilę jest nim coraz bardziej zafascynowany. Szczególnie zależy mu na tym, by rozwikłać największą zagadkę tej okolicy, jaką jest pobliski las..
...
Co połączy tych dwóch mężczyzn, którzy nic o sobie nie wiedzą?...
Co wiąże dwa tak dalekie światy?...

źródło opisu: okładka

marKiza | 2014-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Trudno napisać recenzję, gdy zna się osobiście autora... "Las" mnie zaskoczył swoją dojrzałością i świadomością wyborów bohatera. Choć (to bardzo osobista uwaga) to mnie nie powinno dziwić.. Pamiętam szachownicę pełną wyborów, stojącą na małym stoliczku w rodzinnym domu Seweryna i partie rozgrywane z Aleksandrem "Wspaniałym i Najwspanialszym"...i Bajora i półki pełne Wartona... I dojrzałość jaka zawsze cechowała autora. To wszystko powróciło do mnie w Milusiowym "Lesie". Pozycja mało znana a jakże warta naszego zainteresowania!

kfietok | 2012-01-06

Książka o życiu a właściwie o poszukiwaniu prawdziwego życia. Droga, którą przemierza każdy z nas na swój sposób. Warto się przyjrzeć, jak sobie z tym radzą bohaterowie 'Lasu'.

kristinus | 2012-05-05
Przeczytana: lipiec 2011

Idealna książka na chwile gdy zagubi się gdzieś radość i chęć życia. Wzbudza do refleksji, skłania do przemyśleń, pociesza, kieruje na właściwą "leśną" drogę.

Anna Maria | 2013-05-11
| 2013-01-06