Pieśń weselna

Tłumaczenie: Anna Kominiak-Michalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Wedding song
83-7070-823-4
pielęgniarka, kobieciarz
Dorota_1988

Po takim kobieciarzu niepozorna pielęgniarka nie mogła się spodziewać niczego dobrego. A jednak, ślepa na to, co aż nadto było widoczne i niepomna na głos rozsądku, Meg uległa urokowi Craiga Russella i zakochała się w nim bez pamięci. A on? Nie dość, że złamał jej serce, to przez niego straciła posadę! Kiedy więc Meg zorientowała się, że w nowej pracy, na niewielkiej placówce medycznej gdzieś wśród lodów Północy, Craig będzie znów jej przełożonym, zadrżała. Ze strachu, czy z namiętności?

źródło opisu: z okładki

Mila | 2014-12-28