Tajemnica zwierząt

Tłumaczenie: Barbara Gawryluk
Cykl: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai (tom 12)
Wydawnictwo: Zakamarki
Zoomysteriet
zagadki, detektywi
Irm

W sklepie zoologicznym Waldemara zwierzęta od tygodnia coraz gorzej się czują. Papugi, świnki morskie i króliki całymi dniami śpią. Lasse i Maja podejrzewają, że mogły zostać otrute. Lecz kto i dlaczego miałby to zrobić? Podczas nocnego śledztwa Lasse i Maja widzą, że ktoś zakrada się do sklepu…

źródło opisu: http://zakamarki.com.pl/

źródło okładki: http://zakamarki.com.pl/

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

Agnia | 2014-10-31
Przeczytana: 08 października 2014

Kolejna ciekawa zagadka dla maluchów, super mapa miasteczka Valleby na początku każdej książki, a także i inne ilustracje w książeczce bardzo podobają się dzieciom i są wspaniałym uzupełnieniem całkiem interesującej treści, dla początkujących detektywów obowiązkowa :)

Ja całą tą serię nie czytałam po kolei i myślę, że to właśnie ta część najbardziej mi się spodobała ze wszystkich. Otóż, w większości tych opowieści zbrodnią jest kradzież. Za to tutaj nie... I myślę, że ta część jest naprawdę rewelacyjna też dlatego, że jest bardzo dobrze napisana i przyjemna. :)

Julik | 2011-11-16

Super!!!!!!!!!!!!! To najlepsza seria kryminałów dla młodzieżyi dzieci!!!!!!!!!

maja | 2015-03-07

Bardzo ciekawa ksiązka polecam ją każdemu kto jest molem ksiazkowym.

karol | 2012-03-17

Niestety czytałem jedynie streszczenie tej książki bo nie było jej w bibliotece.

dodawi | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 23 października 2013

olaf2009 | 2016-11-19
Przeczytana: 19 listopada 2016

Dobra. Wersja dla dorosłych miałaby 400 stron...

Marcysia Nawracaj | 2015-11-30
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 23 lutego 2016

Przeczytałam całą serię to jest rewelacja.:-]

ola | 2014-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2014