Tajemnica szkoły

Tłumaczenie: Barbara Gawryluk
Cykl: Biuro detektywistyczne Lassego i Mai (tom 9)
Wydawnictwo: Zakamarki
Skolmysteriet
zagadki, detektywi
Irm

Valleby zostało zasypane fałszywymi banknotami. Wiele wskazuje na to, że pieniądze produkowane są w szkole Lassego i Mai! Żeby złapać winnego, konieczne jest nocne śledztwo i dużo sprytu w pozyskiwaniu odcisków palców. Lasse i Maja przekonają się, że ich szkoła kryje niejedną tajemnicę…

źródło opisu: http://www.zakamarki.pl/

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/

Avellime | 2016-01-10
Przeczytana: 2014 rok

Wspaniała książka dla młodszych czytelników. Posiada dość ciekawą fabułę, która bardzo wciąga. Wielkim plusem jest duża czcionka, oraz wiele ilustracji, co na pewno pomaga w czytaniu lektury przez dzieci. Zdecydowanie polecam!

Monia | 2014-06-14

Cała seria jest rewelacyjna. Idealna dla młodego czytelnika w wieku 6-7 lat, który rozpoczyna przygodę z książką. Duże litery, ciekawe ilustracje i świetne przygody głównych bohaterów, wszystko to powoduje, że czyta się tą książkę lekko i przyjemnie. Ja przeczytałam większość mojej córce w wieku 6 lat, potem niektóre części ona już sama doczytała. Wszystkie są godne polecenia, nie ma jednej lepszej.

Agnia | 2014-11-23
Przeczytana: 20 listopada 2014

Świetna!

olaf2009 | 2016-10-14
Przeczytana: 14 października 2016

Kolejna część serii o małych detektywach, którzy szybciej i sprawniej niż policja, rozwiązują zagadki kryminalne małego miasteczka. Tym razem zajmują się sprawą wprowadzania w obieg fałszywych pieniędzy. Wersja dla dorosłych miałaby 350 stron.

Marta | 2015-11-06
Na półkach: Tajemnice ..., Przeczytane
Przeczytana: 06 listopada 2015

Fajne ! Lepsze niż ,,Tajemnice miłości '' którą wcześniej czytałam . Bardzo wciąga przeczytałam to w jakieś ok . 2 godziny .
Polecam ;-)

Demi | 2015-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2015

opinia J: Ta książka była bardzo ciekawa i chętnie przeczytam inną z tej serii.

karol | 2012-03-17

Niestety czytałem jedynie streszczenie tej książki bo nie było jej w bibliotece.

dodawi | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 06 lipca 2013

Zorro | 2013-11-10
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 08 listopada 2013

ta książka mi się nawet podobała i była dość ciekawa.

Ztaś | 2015-03-22
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 23 marca 2015

Była super! Najlepsza z tajemnic, którą czytałem.