Kochankowie i kłamcy

Lovers and Liars
83-900007-5-X
Hollywood, gwiazdor, romans
Jula

KOCHANKOWIE Belinda — zmysłowa, oszałamiająca córka rekina finansjery, postanawia zrobić karierę jako scenarzystka. Niezależna i pragnąca sukcesu, nie przypuszcza, że pokona ją hollywoodzki superpodrywacz, przy którym poczuje się kobietą. Jack — złotowłosy gwiazdor amerykańskiej telewizji staje się jednym z bardziej wziętych aktorów Hollywoodu. Uwielbiany przez kobiety uwodzi jedną, jedyną —...

KOCHANKOWIE
Jack — złotowłosy gwiazdor amerykańskiej telewizji staje się jednym z bardziej wziętych aktorów Hollywoodu. Uwielbiany przez kobiety uwodzi jedną, jedyną — Belindę, dla słodkiego celu — zemsty.
I KŁAMCY
W Hollywood ostatnimi słowami, w które powinna wierzyć kobieta, są te mówione przez jej kochanka.

źródło opisu: okładka książka

źródło okładki: zdjęcie własne