Jesteś najważniejsza

Tłumaczenie: Paweł Dziliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
4 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The final proposal
837149453X
Dorota_1988

Otrzymałaś w prezencie miłość... Jan Carruthers - tak jak poprzednio jej siostra i przyjaciółka - uległa magicznym wpływom pięknej damy sportretowanej na osiemnastowiecznej miniaturze. Kiedy Jan otrzymała ten portret w prezencie urodzinowym - spotkała i natychmiast pokochała wspaniałego mężczyznę, Keara Lanniona, właściciela jednej z największych firm na północy Nowej Zelandii. I mimo, że Jan...

Otrzymałaś w prezencie miłość...

Jan Carruthers - tak jak poprzednio jej siostra i przyjaciółka - uległa magicznym wpływom pięknej damy sportretowanej na osiemnastowiecznej miniaturze. Kiedy Jan otrzymała ten portret w prezencie urodzinowym - spotkała i natychmiast pokochała wspaniałego mężczyznę, Keara Lanniona, właściciela jednej z największych firm na północy Nowej Zelandii. I mimo, że Jan uwielbiała miasto, a nie znosiła życia na wsi - gotowa była wszystko rzucić i pójść za Kearem na koniec świata. A on? Czyżby chciał cynicznie wykorzystać jej miłość, aby zrealizować swoje plany? Czyżby nie uległ tajemniczej mocy damy z portretu?

izomorfia3 | 2014-10-18
Przeczytana: 18 października 2014