Fotografia: podręcznik

Complete Photography Manual
83-213-4238-8
poradniki
złodziejka

W Podręczniku można znaleźć praktyczne wskazówki dotyczące wszystkich aspektów fotografii. Nawet początkujący fotoamator dzięki podanym w nim informacjom, uwzględniającym aktualny stan techniki fotograficznej, będzie mógł osiągnąć doskonałe wyniki za każdym naciśnięciem spustu migawki.

źródło opisu: http://www.empik.com/fotografia-podrecznik-mcwhinn...(?)

źródło okładki: http://empikmedia.pl/c/fotografia-podrecznik-b308703.jpg

złodziejka | 2011-03-22
Przeczytana: 2010 rok

Żeby się nie wstydzić zdjęć, które robię jako fotograf- amator postanowiłam zgromadzić kilka książek z poradami dotyczącymi techniki. "Fotografia: podręcznik" zawiera wskazówki, których stosowanie rzeczywiście poprawiło sposób wykonywania fotografii. Po lekturze zaczęłam zwracać większą uwagę na kompozycję zdjęcia, a także drobne modyfikacje, które ratują ujęcia.
W publikacji znajdują się również podpowiedzi co do wyboru sprzętu. Język poradnika nie utrudnia zrozumienia informacji dla kompletnych początkujących.

Lukrecja | 2016-02-05
Karolina Jung | 2014-10-06