Klementynka

Wydawnictwo: Egmont Polska
8 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Ten tydzień nie był dobry dla Klementynki Wszystko zaczęło się od tego, gdy chciała pomóc koleżance, która niechcący skleiła sobie włosy klejem. Potem już było tylko gorzej Klementynka chodzi do trzeciej klasy, jest bystrą i pomysłową dziewczynką o artystycznej. Szybko myśli, szybko mówi i szybko działa. W przeciwieństwie do swojego brata o anielskim usposobieniu, Klementynka to istny diabełek. Bardzo chce być grzeczna, ale ciągle pakuje się w coraz to dziwniejsze tarapaty. I dlatego obawia się, że rodzice chcą ją oddać! zabawna i jednocześnie romantyczna opowieść o Klementynce, to doskonała lektura dla dziewczynek w wieku od 8 do 10 lat.

Bankomacik | 2016-07-17
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 03 lipca 2016

Po tą książkę sięgnęłam bo zamierzałam przeczytać pozycje które tkwiły na mojej półce i nic nie robiły. Byłam mile zaskoczona. Pośmiałam się pomyślałam i dobrze spędziłam czas.

Zaczytana | 2013-09-07

Świetna i zabawna książka, idealna, aby przekonać dzieci do czytania. Polecam.

Kathy | 2013-01-28
Luna | 2011-08-31