Jak wytrzymać w szkole i nie zwariować?

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Niezbędnik nastolatka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
porady, szkoła, przyjaźń, nauka, hobby,
Bożena

Jak wytrzymać w szkole i nie zwariować - Nauczyciele doprowadzają Cię do białej gorączki? - Koledzy z klasy mówią innym językiem? - Szkolne obowiązki zabierają Ci cały wolny czas? Jeśli tak, sięgnij po ten niezbędnik – znajdziesz w nim odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Z tej książki dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z wrogiem, co zrobić, aby zmiana szkoły nie była koszmarem, dlaczego...

Jak wytrzymać w szkole i nie zwariować
- Nauczyciele doprowadzają Cię do białej gorączki?
- Koledzy z klasy mówią innym językiem?
- Szkolne obowiązki zabierają Ci cały wolny czas?
Z tej książki dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się z wrogiem, co zrobić, aby zmiana szkoły nie była koszmarem, dlaczego czasami warto mówić „nie” i jak pogodzić naukę i hobby, i to nie tylko poza szkołą.

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl

Monika | 2016-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2016

Z humorem o tym jak przetrwać w szkolnej rzeczywistości. I o tym, że nauczyciel też człowiek...Warto!

Mia | 2015-11-30
Na półkach: Domowa biblioteczka

Poradnik dotyczący tego, jak radzić sobie w szkole.
Świetna książka. Zawiera dużo przydatnych porad oraz ciekawe testy. Jest kolorowa, zawiera różne zabawne ilustracje. Pomogła mi w niektórych sprawach.
Polecam!

Mia17s | 2014-04-06
Na półkach: Literatura polska

"Jak wytrzymać w szkole i nie zwariować?" to bardzo interesujący poradnik o szkole, raczej dla uczniów szkoły podstawowej. Umieszczono w nim wiele praktycznych porad pomagających w życiu szkolnym. Polecam tym, którzy mają problemy z nauką lub z kontaktami z rówieśnikami.

kocham_cie | 2015-06-11
Na półkach: 2015

Zalety - kolorowa, przejrzysta, pięknie wydana
Wady - zbyt dziecięca.
Polecam ponieważ: zawiera wiele ciekawych, cennych informacji, czytelnych dla nastolatka.

Barbapapa | 2017-08-30
Przeczytana: 25 marca 2017