Zemsta hrabiego Skarbka. Tom 2 - Serce z brązu

La vengeance du comte Skarbek: Coeur de bronze
skarbek, paryż, komiks, rosiński
komiksy
Camillos

Paryż, rok 1843. Do miasta przyjeżdża polski hrabia. Od pierwszego dnia pobytu zaczyna snuć nić intryg, które mają mu pomóc w dokonaniu osobistej zemsty... Trzymająca w napięciu akcja, plastycznie ukazane życie XIX-wiecznego Paryża, ale przede wszystkim znakomicie, z najwyższym kunsztem namalowane przez Grzegorza Rosińskiego plansze - oto główne atuty albumu, który już w dniu premiery wszedł...

Trzymająca w napięciu akcja, plastycznie ukazane życie XIX-wiecznego Paryża, ale przede wszystkim znakomicie, z najwyższym kunsztem namalowane przez Grzegorza Rosińskiego plansze - oto główne atuty albumu, który już w dniu premiery wszedł do grona klasyki europejskiego komiksu.

źródło opisu: Egmont, 2005

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/mistrzowie_komiksu/8

KoKo | 2015-03-08
Przeczytana: 07 marca 2015

Ciekawa fabuła. Skumulowane pod koniec zwroty akcji powodują, że czyta się z ogromnym zaciekawieniem. Klimat, nawiązania do postaci historycznych i rysunki - wszystko składa się na to, że oceniam na 5.

pulcinella | 2014-11-17

Dalszy ciąg przygód hrabiego Skarbka z wszystkimi przymiotami części pierwszej, tylko bardziej:))

Hammer_in_the_Sand | 2016-11-17
Na półkach: Przeczytane, Komiks