Zemsta hrabiego Skarbka. Tom 2 - Serce z brązu

Maria Mosiewicz-Szrejter
skarbek paryż komiks rosiński

Okładka książki Czarna Nefretete Anna Kłodzińska, Grzegorz Rosiński
Ocena 7,1
Czarna Nefretete Anna Kłodzińska, Gr...
Okładka książki Relax nr 37 Enrique Sanchez Abuli, Nikodem Cabala, Wojciech Cichoń, Ryszard Dąbrowski, Mieczysław Fijał, Alfonso Font, Artur Grzenda, Hermann Huppen, Yves Huppen, Dariusz Janiczak, Sławomir Kiełbus, Adam Kmiołek, Maciej Kmiołek, Joe Kubert, Maciej Kur, Monika Laprus-Wierzejska, Maciej Mazur, Mariusz Moroz, Bogusław Polch, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,5
Relax nr 37 Enrique Sanchez Abu...
Okładka książki RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Mathieu Lauffray, Wilfrid Lupano, MarcRiou & Mark Vigouroux, Carlos Meglia, Grzegorz Rosiński, Jacek Skrzydlewski, Mirosław Sobiecki, Rafał Szłapa, J. H. Williams III, Andrzej Włudecki, Bernie Wrightson, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,5
RELAX nr 35 Nikodem Cabala, Pie...
Okładka książki RELAX nr 34 Dimitri Armand, Piotr Bednarczyk, Pierre Dubois, Mieczysław Fijał, Alejandro Jodorowsky, Maciej Kur, Andrzej Łaski, Marcin Lechna, Tomasz Lew Leśniak, Andreas Martens, Marcin Nowakowski, Jerome Opeña, Robin Recht, Redakcja Relax, Grzegorz Rosiński, Michał Studniarek, Bernie Wrightson, Jerzy Wróblewski, Mariusz Zabdyr
Ocena 6,8
RELAX nr 34 Dimitri Armand, Pio...

Okładka książki Skarga utraconych ziem Jean Dufaux, Grzegorz Rosiński
Ocena 7,3
Skarga utracon... Jean Dufaux, Grzego...
Okładka książki Gwiazda Pustyni Stephen Desberg, Enrico Marini
Ocena 6,3
Gwiazda Pustyni Stephen Desberg, En...
Okładka książki Skarga Utraconych Ziem: Sioban Jean Dufaux, Grzegorz Rosiński
Ocena 7,0
Skarga Utracon... Jean Dufaux, Grzego...
Okładka książki Zemsta hrabiego Skarbka. Tom 1 - Złote ręce Grzegorz Rosiński, Yves Sente
Ocena 7,4
Zemsta hrabieg... Grzegorz Rosiński,&...

Dalszy ciąg przygód hrabiego Skarbka z wszystkimi przymiotami części pierwszej, tylko bardziej:))

Ciekawa fabuła. Skumulowane pod koniec zwroty akcji powodują, że czyta się z ogromnym zaciekawieniem. Klimat, nawiązania do postaci historycznych i rysunki - wszystko składa się na to, że oceniam na 5.

Wartka akcja, zawiła intryga, świetna fabuła i mistrzowskie ilustracje.

Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się ekranizacji tego dzieła.

Znakomity materiał na film.

Wartka akcja, zawiła intryga, świetna fabuła i mistrzowskie ilustracje.

Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się ekranizacji tego dzieła.

Znakomity materiał na film.

Dodaj cytat z książki Zemsta hrabiego Skarbka. Tom 2 - Serce z brązu