Pościg za czarną hondą

Wydawnictwo: Literatura

W książce zrównoważony haker Gogel plus pokręcona ekolożka Sójka plus zakochany w Sójce, grach fabularnych i historii Master równa sięa niezła draka! Jakaa Oczywiście kryminalna! Wymieniona wyżej trójca uczy się grzecznie w ostatniej klasie gimnazjum, ale po lekcjach prowadzi prywatne śledztwo.Jedyny trop wiodący do nieuchwytnego bandyty, to ślad opon umykającej czarnej hondy i przerażony zając, k

Alicya Oss | 2014-01-13

Zielone płuca Rudy Śląskiej: Lasy radoszowskie/ kochłowickie /Pościg za czarną hondą - Kazimierz Szymeczko/

Trójka przyjaciół ze szkolnej ławki, przypadkowo trafia na ślad niebezpiecznych przestępców. I oczywiście rusza za nimi w pościg. Dzięki wrodzonej dyplomacji Mastera – narratora gier fabularnych i szkolnego omnibusa, błyskotliwości informatyka Gogla i uporowi ekolożki Sójki – udaje im się wyjść cało z niejednej opresji. Przestępcy strzeżcie się: zwłaszcza wy, którzy czyhacie na życie bezbronnych długouchych… Ręka, macka,…czy deska sprawiedliwości na pewno was dopadnie!

Trójka bohaterów reprezentuje różne – skrajnie różne - światy i odmienne upodobania. Uzupełniają się jednak i potrafią zjednoczyć w działaniu. Mimo głębokiego osadzenia we technowspółczesności- porozumiewanie się przez komunikatory, przygotowywanie na lekcje prezentacji multimedialnych - nie gardzą rozrywkami na świeżym...

Oluśś | 2015-01-14
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Książka opowiada o perypetiach trójki nastolatków, która samodzielnie postanowiła rozwikłać tajemnicę bandytyzmu w ich mieście. Gogel- zakręcony komputerowiec, dobry w tym co robi; Master jest jak każdy inny chłopak, ale jego dziewczyna Sójka nieco zwariowana na punkcie ekologii, zwierząt itp. Razem tworzą zgrana paczkę przyjaciół w szkole, ale jak się okazuje, że są również dobrą grupą detektywistyczną. Polecam, mnie się spodobała może i wam przypadnie do gustu. :)

Miśka | 2013-11-05
Na półkach: Przeczytane, Lektury
Przeczytana: 04 listopada 2013

Całkiem ciekawa, chociaż mnie nie zachwyciła. Troje przyjaciół - Sójka, Master i Gogel próbuje odkryć tajemnice czarnej hondy udaje im się.

Wiktoria Wasielewska | 2013-12-31
Przeczytana: wrzesień 2013

Gdyby nie fakt że musiałam, nie sięgnęłabym po tą książkę.
Dla fanów książek przygodowych to na pewno bardzo ciekawa historia, jednak jeśli ktoś za takowymi nie przepada nie polubi jej.

Magda | 2012-07-24
Przeczytana: wrzesień 2005

Strasznie mi się podobała- nie mogłam się od niej oderwać, gdyż lubię książki owiane mrokiem tajemnicy. Przyjemna, lekka książka, którą czyta się jednym tchem.

Lena | 2011-09-18

Mam sentyment do tej serii. Nie jest to literatura górnych lotów, ale humoru może pozazdrościć jej niejedna komedia :).

Meyka | 2011-11-24
Przeczytana: 19 listopada 2011

Miła, przyjemna w czytaniu książka kryminalno-przygodowa :D

Marta | 2012-12-19
Przeczytana: grudzień 2012

Niestety, nie w moim typie.

PozeraczGrzechow | 2016-07-12
Casey | 2016-06-17