Egipt. Cuda Świata. 100 kultowych rzeczy, zjawisk, miejsc

Cykl: Cuda świata (tom 15)
Wydawnictwo: New Media Concept
Egipt, cuda świata
albumy
karasuhebi

"Cuda świata" to ekskluzywna kolekcja 25 albumów. Każdy z nich to wyczerpująca i barwna publikacja przybliżająca czytelnikowi kraj, jego kulturę oraz najważniejsze miejsca i obiekty z prestiżowej listy Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Każdy tom kolekcji zawiera opis 100 najważniejszych zjawisk, miejsc, rzeczy, które tworzą niepowtarzalny klimat przedstawianego państwa. Czytelna...

Każdy tom kolekcji zawiera opis 100 najważniejszych zjawisk, miejsc, rzeczy, które tworzą niepowtarzalny klimat przedstawianego państwa. Czytelna chronologia i łatwa nawigacja oraz unikalne zdjęcia, najbardziej aktualne i różnorodne informacje, których dotąd trzeba było szukać w wielu odrębnych publikacjach, oraz wysoki poziom edytorski wydania wyróżnia kolekcję i czynią ją niezwykle atrakcyjną i unikalną dla wszystkich miłośników podróży, historii świata i ludzkości.

Michał | 2011-08-26
Przeczytana: lipiec 2011

Zbyt powierzchowny jak na przewodnik. Należy go raczej traktować jak przegląd najciekawszych rzeczy z danego kraju.

wik699 | 2015-08-11
książek: 1979