Analiza matematyczna w zadaniach. Tom II

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
978-83-01-14296-4
Jakub

Podstawowy podręcznik do analizy matematycznej studentów kierunków technicznych i przyrodniczych. Jedna z najlepszych pozycji na rynku.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/4109/analiza-mate...»

Bagienka | 2013-10-26
Przeczytana: 1994 rok

Moja ulubiona

Przemek | 2012-10-08

Najlepszy zbiór zadań z analizy matematycznej. Zadania pogrupowane w przykłady ze szczegółowymi rozwiązaniami (z tego uczymy się techniki rozwiązywania danego rodzaju zadań) oraz zadania do samodzielnego rozwiązania z podanym tylko wynikiem końcowym. Całość wzbogacona o krótkie wprowadzenia teoretyczne (zupełne minimum, konieczne do poruszania się w temacie). Oczywiście polecam każdemu studentowi na pierwszym roku studiów inżynierskich.

Piotrek | 2012-06-01
Przeczytana: marzec 2007

Drugi tom trzyma poziom pierwszego ale posiada trudniejsze tematy. Ja musiałem przeczytać ten tom, aby zaliczyć analizę matematyczną. Podstawa, jeśli marzymy o ocenie "panda 3".

Darth | 2016-08-26

Po prostu świetna !