Dobra, boska i zła

Tłumaczenie: Anna Nowak
Cykl: Pozerki (tom 2)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Poseur The Good, the Fab, and the Ugly

Zbliża się Halloween i Pozerki, debiutujące projektantki mody z liceum Winston Prep, przedstawiają światu najmodniejszy drobiazg sezonu: Hallo-Torbę. Czyj projekt okaże się najfajniejszya Janie, Petra, Melissa i Charlotte obstają każda przy swoim. zapowiada się niezła awantura...
To już druga fascynująca powieść w modnej i przezabawnej serii.

źródło opisu: Okładka

Nicość | 2013-06-01
Na półkach: Przeczytane, Młodzieżowe

Trochę lepsza od pierwszej części.

Kinga | 2014-03-20
Przeczytana: 2013 rok

Pozer- osoba, która udaje kogoś innego niż jest w rzeczywistości..
To fałszywi ludzie... I oni nigdy się nie zmienią... Ale wiadomo.. Cuda się zdarzają... ^^
Tym razem:
Przyjaźń, prawdziwa przyjaźń i jeszcze raz przyjaźń. ;D

Nie jest to nic specjalnego, ale zawsze przeczytać można.
Książkę połyka się w jeden wieczór i można by rzec, że tak szybko jak się ją czyta tak szybko się ją zapomina.
W ,,Pozerkach" najbardziej spodobały mi się rysunki i oryginalne bohaterki. Sama jej tematyka też jest ciekawa, ale nie jest to coś wybitnego.

Ilość stron: 268
To pierwsza książka tej autorki jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie opis na okładce. Pozerki to nazwa firmy odzieżowej. Treść na początku wydaje się ciekawa. Niestety potem jest coraz bardziej nudna. Dzięki zabawnym momentom doczytałam do końca. Książka zawiera bardzo ładne rysunki.
(przykładowy na blogu)

Wiem, że są jeszcze dwie części z tej serii. Widziałam je w księgarni i czytałam opisy. Wybrałam najlepszą czyli tą, ale okazała się nie zbyt ciekawa, więc pozostałych na pewno nie przeczytam.
Polecam ze względu na rysunki i zabawne momenty.

Adrianna__ | 2015-09-21
Przeczytana: 21 września 2015

Całe szczęście, że te książki czyta się szybko, bo w innym wypadku pewnie do końca roku bym je czytała. Seria „Pozerki” została napisane… sama nie wiem, dlaczego. W zasadzie nie znalazłam żadnego logicznego argumentu i to mnie przeraża.
Impreza na część nowej marki Charlotte, Janie, Petry oraz Melissy została zniszczona przez pewne niespodziewane wypadki. Jednak to nie zniszczyło więzi, która się między nimi nawiązała. Mimo, że są kompletne różne to jednak łączy je jedno: pasja do mody. Im dalej rok szkolny pędzi tym zbliża się jedno z najpopularniejszych świąt w Ameryce, a mianowicie Halloween! Jest to doskonała okazja by zaprezentować światu swój pierwszy autorski projekt, którym będzie Hallo-Torba. Oczywiście początkowo powstaje problem, bo każda z dziewczyn chce przeforsować swój pomysł. Jednak prawdziwe problemy nadchodzą dopiero na kilka godzin przed apelem Halloween w szkole!
Osobiście jestem zdania, że autorka za dużo czasu poświeciła na wątki poboczne, które już od...

Kim jest pozer? Szkolna elita,najpopularniejszych, bogatych, szczęśliwych. Podziwiani, kochani i uwielbiani, bo beztroscy i prze szczęśliwi,ale czy tak jest naprawdę? Czy napewno nie mają problemów?
Nic bardziej mylnego. Mają problemy czasami jeszcze gorsi niż osoby miej popularni.
Ta druga część "Pozerek". Bardzo polubiłam tą serię. Nie spodziewałam się po niej nic więcej jak umilenie mi czasu.
Młodzieżówka, bez jakiegoś większego morału i czytadło przy którym nie trzeba zbytnio myśleć. Pozycja w 100 % spełniła swoje zadanie. Mały morał był, ale uważam że bez większego znaczenie dla większości.Dla osób,które nie dążą do sławy i chęć w elicie nie zasłanie im tego co ważne, czyli rodziny, obowiązków, prawdziwych przyjaciół.

W drugiej części również spotykamy Jane, Mellisse, Charlotte i Petre. Tym razem rozkręcają bardziej swoją firmę i szukają sprawcy sabotażu nie zdając sobie sprawy, że mają go tuż przed nosem. Pomimo różnic innego trybu życia, różnorodnych zainteresowań...

isabelle142 | 2012-07-24

Skusiłam się, gdyż miała 'zachwycić fanki Plotkary' (namiętnie oglądałam swego czasu serial, książek z tej serii nigdy nie spotkałam). Niestety, wyżej wymienionej Plotkarze książka nie sięga do pięt (o ile książki mają pięty ;p). Chyba jestem już zresztą za stara na takie czytadełka... :)

dzikiepomidory | 2011-10-28
Na półkach: Przeczytane, Y2011
Przeczytana: 21 listopada 2011

Odmużdżająca i przewidywalna książka.

Kociara | 2011-02-01
Przeczytana: sierpień 2010

Nie jest zła jednak moim zdaniem dużo lepsza była część pierwsza.

Władzia | 2014-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2014

Książka bardzo mi się spodobała.