Różowy Drobiazg

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Petty in Pink
pozerki
Paulina Kudła

Moda to nie wszystko, ale tylko ona się liczy… Nowa, ekscytująca torebka projektu Pozerek wpada w oko Tedowi Pelliganowi - hollywoodzkiej wyroczni w sprawach stylu. Teraz wszyscy o tym mówią. Czy modny drobiazg na dłużej zainteresuje guru świata mody? Czy też błyskawicznie trafi do lamusa...? Chcąc udowodnić swą wartość, kwartet projektantek (Melissa, Charlotte, Petra i Janie) musi: a)...

Moda to nie wszystko, ale tylko ona się liczy…
a) powiesić swoją torebkę na ramieniu kogoś sławnego,
b) zakraść się na najbardziej wyczekiwaną imprezę sezonu c) przyciągnąć uwagę tłumu paparazzi
Wszystko to za plecami zazdrosnej konkurentki, Vivien Ho.

Każdy z nas ma jakieś marzenia? Cele do których dążymy. Są te bardziej wyśnione i te bardziej realne do spełnienia. Ale co wtedy, gdy coś staje się ważniejsze od wszystkiego, a człowiek wpada w wilczy pęd, aby mieć i mieć.

To już trzecia część o perypetiach czterech znajomych ze szkoły. Nie można nazwać tych dziewczyn przyjaciółkami, a nawet koleżankami. Łączy ich jedno zaliczenie projektu szkolnego i zamiłowanie do mody. Każda z nich jest inna i każda ma swój nie powtarzalny styl. Jedna to ekolog z wyboru, druga niczym nie wyróżniająca się licealistka, trzecia kocha się w paryskiej modzie jest damą chodzi w małych buciczkach i sukienkach, czwarta to córeczka tatusia rapera. Mowa tu o Charlotte Jane, Melisie i Petrze.

Tym razem tworzą niepowtarzalną torebkę, która podoba się słynnemu projektantowi Tedowi Pellingowi. Aby ich projekt był bardziej popularny i żeby zdobyć sławę organizują imprezę, której motywem przewodnim jest róż. Ów kolor nie podoba mi się od trzeciej, czy...

Adrianna__ | 2015-09-23
Przeczytana: 22 września 2015

Ostatni tom „Pozerek” na całe szczęście był najkrótszy, bo chyba bym oszalała z powodu naiwności i głupoty kilku postaci. Naprawdę autorka zrobiła z nich niemyślące i pozbawione nawet grama intelektu osóbki. I ja mam pytanie: czy każde bogate dziecko, które zamieszkuje Beverly Hills jest takie czy może po prostu to tylko wymysł piszącej? Modlę się by było, bo inaczej zwątpię w ten świat.
Janie, Petra, Melissa i Charlotte stają przed niewyobrażalną szansę. Mogą stać się sławnymi na cały świat projektantkami, a ich marka może stać się pożądaną przez ludzi. Ich Hallo-Torbę, musi założyć słynna gwiazda na bardzo ważnej dla świata imprezie. Jako cel-imprezę zostaje wybrane przyjęcie zaręczynowe pana Moon i Vivien Ho, czyli ojca i macochy Melissy. Powstają jednak pewne kłopoty, które prowadzą do katastrofy. I opcji, że wielka, modowa kariera skończy się jeszcze szybciej niż się zaczęła.
Cztery znajome, bo ja ich przyjaciółkami nazwać nie mogę, chociaż autorka kilka razy użyła tego...

WeednSteam | 2012-04-30
Przeczytana: 26 sierpnia 2010

NUDNE !!! Nic się tam nie dzieje ! Te laski mają bogatych rodziców , stać je na co tylko chcą , ten kto nie nosi markowy chciuchów to dla nich debil ,a największą podnietą dla nich to pójść na zakupy !

Adrianna | 2011-05-06
Przeczytana: 2010 rok
Rose | 2011-12-17
Przeczytana: 06 lipca 2011

Książka szczególnie dla fanek mody, dosyć często pojawiają się znani projektanci. Łatwo i szybko się ją czyta, czasami jednak wydarzenia są poplątane i można się pogubić.

LoL_94 | 2013-09-13
Przeczytana: 11 września 2013

Jak w opini. rewelacyjna. czasem śmieszna. troszkę zbyt.. wyuzdana. ale ogółem najlepsze wątki były z Evanem. :D

Czytajka | 2013-06-05
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Wciągająca, bardzo dobrze napisana. Zdecydowanie podobała mi się ;)

em26 | 2013-06-23

fajna, ale za krótka