Księżniczka popu

Princess of pop
978-83-10-11820-2
intryga, Paryż
Ag2S

Szesnastoletnia Lucie Rees z sennego australijskiego miasteczka trafia do Paryża. Ale bynajmniej nie jako turystka. Czeka ją nietypowe zadanie - ma dotrzymywać towarzystwa znanej piosenkarce Arizonie Kingdom. Lucie przekona się, że życie sławnej osoby nie jest usłane różami... Paryska przygoda dostarczy jednak o wiele więcej wrażeń, niż dziewczyna mogła przypuszczać. Lucie i Arizona zostaną...

Lucie i Arizona zostaną wplątane w skomplikowaną intrygę i znajdą się w straszliwym niebezpieczeństwie. Czy komukolwiek będą mogły zaufać? Gdy gra toczy się o wysoką stawkę, nawet najbliżsi wydają się podejrzani...
Czy wakacje w Paryżu będą ostatnimi w życiu Lucie?

natalia | 2011-06-17

Nie spodziewałam się po tytule, że książka okażę się tak wspaniała. I po raz kolejny utwierdziłam się w przekonaniu, żeby nie oceniać po okładce.

Karolka | 2011-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2011

Książka wygląda bardzo niewinnie, jak zwykła nudna młodzieżówka. Możecie uwierzyć, że wcale taka nie jest. To świetna przygoda, sprytnie wymyślona, zapierająca dech w piersiach. Stronice lecą jak z płatka. Polecam!

jucia555 | 2015-06-29

Długo czekałam żeby ją przeczytać. Nie zawiodłam się. Bardzo mi się podobała. :D

klaudiabla2 | 2011-09-26
Przeczytana: 03 września 2011

Szesnastoletnia Lucie Rees trafia na bardzo nietypową pracę. Ma być towarzyszką, przyjaciółką znanej na całym świecie gwiazdy muzyki pop- Arizony Kingdom. Trafia do Paryża, gdzie odkrywa wiele tajemnic.
Bardzo fajna młodzieżówka. Już od początku nie spodziewałam się czegoś wybitnego, myślałam raczej o czytadle na jeden, góra dwa wieczory. I tak było. Tylko, że tu znajdziemy jeszcze wiele niesamowitych intryg i tajemnic. Pod koniec książki akcja strasznie gna do przodu i nie sposób odłożyć ją na półkę póki się nie doczyta do końca. Polubiłam wszystkich bohaterów. Zwłaszcza do gustu przypadł mi Max, taki opiekuńczy, czuły… Arizona- sławna piosenkarka co jakiś czas chciała być kimś innym i miała dość tego ciągłego pilnowania. Mnie też denerwowała ta obsesja jej ojca, ale pod koniec książki dowiedziałam się, że wszystko było w 100 procentach uzasadnione. Nie wiem jak ojciec Lucie mógł tak oddawać się pracy i chęci zemsty za żonę, zapominając o swojej córce i zaniedbując ją.
Literówek...

BookFan | 2013-07-18

Kupiłam tę książkę na wakacjach w "taniej książce". Uznałam, że może byc fajna, ale nie spodziewałam się czegoś takiego! Ta książka tak mnie wciągnęła, że nie chciałam wyjśc nawet na plażę! Młodzieżówka połączona z kryminałem, ale nie jakaś, gdzie co chwilę jest pełno krwi;)Są momentnty smutne, szczęśliwe oraz takie, przez które poziom adrenaliny sięga zenitu. Jedna z najlepszych książek, które przeczytałam

letsplaytennis | 2011-01-02
Przeczytana: 2011 rok

Nigdy nie zapomnę tej książki. Fantastyczna. Adrenalina podskakuje bardzo. Polecam :)

Yuuki | 2013-05-03
Przeczytana: 03 maja 2013

Postanowiłam sięgnąć po tę książkę, bo bardzo spodobała mi się inna pozycja spod pióra tej autorki "Trzy życzenia". Oczywiście już na początku dało się zauważyć bardzo podobny styl i niektóre wątki. Mimo to spodobała mi się. Nie zawiodłam się, w miarę rozwoju wydarzeń książka zaczynała się zmieniać, aż w końcu wkroczyła na inne tory, co było świetnym rozwiązaniem. Przestała być przewidująca i z uśmiechem przeczytałam ją do końca. To taka książka, do której się wraca, gdy jest się na wakacjach. Ja zamierzam do niej wracać nawet częściej :)

TINA1912 | 2014-10-18

Książka jest interesująca i wciągająca. Jest to kryminał ale bez krwi. Pokazuje, że życie gwiazdy to nie tylko sława,pieniądze i zdjęcie na okładce wszystkich magazynów. To także troska o swoje i życie i swoich bliskich oraz ciągła obecność ochroniarzy. Autorce gratuluję pomysłu a wszystkich którzy nie czytali gorąco zachęcam.

Variable | 2011-05-03
Przeczytana: 2010 rok
Martyna | 2013-01-18
Przeczytana: 15 lipca 2011

Tej książki nie należy oceniać po okładce. Ani po tytule. Ani po opisie. Ta książka naprawdę nie jest tym, czym się wydaje. To nie jest wcale głupie czytadełko o gwiazdce popu, o nie. To jest książka o intrydze rosyjskiej mafii, która chce porwać piosenkarkę i nie wstrzyma się przed niczym, nawet zabójstwem. Trzyma w napięciu do ostatniej (naprawdę, nie przesadzam) strony, jest tak kompletnie nieprzewidywalna, że nieraz gubiłam się w tym, kto jest dobry, a kto zły. Misternie zaplanowana powieść, kilkanaście rozbieżnych wątków wiąże się w całość.