Księżniczka popu

2010-07-14
978-83-10-11820-2
Krystyna Chodorowska
intryga Paryż

I tutaj w tej książce wiele dzieci może zrezygnować z marzeń zostania super sławną gwiazdą. Teledyski, pieniądze i mnóstwo fanów i zdjęć.
Ale i Całkowita i zaawansowana ochrona cały czas, anonimowe listy, a czasem nawet zamachy, porwania i kradzieże. Książka bardzo mi się podobała nie była zbytnio przystosowana dla dzieci 9- ale bardzo wciągająca i ucząca dożo o Francji i sławnych ludziach z czego dużo było prawdą. (Nie licząc Emilie Lucie-Marie Grandier) Życzę miłego czytania. Pozdrawiam Julka_Koszulka

Wspaniały kryminał dla nastolatków :)

Wspaniały kryminał dla nastolatków :)

Książka jest interesująca i wciągająca. Jest to kryminał ale bez krwi. Pokazuje, że życie gwiazdy to nie tylko sława,pieniądze i zdjęcie na okładce wszystkich magazynów. To także troska o swoje i życie i swoich bliskich oraz ciągła obecność ochroniarzy. Autorce gratuluję pomysłu a wszystkich którzy nie czytali gorąco zachęcam.

Książka wydaje się być kolejnym nudnym czytadłem dla pustych małolat,które czytają aby być "mądrymi",ale zadziwia i to w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Po tytule i okładce można się spodziewać, że ta książka to kolejna typowa opowieść o nastolatce i jej przygodach. Nic bardziej mylnego! To fantastyczna książka. Łączy powieść dla nastolatek, kryminał i naprawdę interesujące postaci.
Warta Przeczytania!

Warta Przeczytania!

Na początku myślałam, że jest to tylko nudna ksiązka dla dzieci w wieku 10 lat. Jednak zabrałam się za czytanie i ksiązka bardzo mnie zdziwiła ;) żałuję jednak, że nie było powiedziane co dalej stało się z bohaterami ;C. Zastanawiam się czy Lucie była z Maxem :D

Moja zdecydowanie ulubiona książka. Wcześniej czytałam jeszcze "Trzy życzenia" Isabelle Merlin, ale ta ją przebiła.

Może się wydawać, że normalna i typowa fabuła, ale zaskoczyła mnie zupełnie. Okazało się, że nie jest banalną powieścią. Była tu akcja, jaki również momenty miłosne i ciekawe. Polecam książkę, bo nie zawiodłam się na niej, raczej przeciwnie!

Czytałam, czytałam, ale w końcu zrezygnowałam.

Czytałam, czytałam, ale w końcu zrezygnowałam.

Długo czekałam żeby ją przeczytać. Nie zawiodłam się. Bardzo mi się podobała. :D

• 2011
  • Wakacje 2011 rok