Lot do nieba. Prawdziwa historia pilota

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Wydawnictwo: POLWEN
Flight to heaven
978-83-7557-094-6
literatura faktu
Jula

NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO NIEBA I Z POWROTEM… Prawdziwa historia kapitana Dale Black’a, który jako pilot zawodowy latał po całym świecie, lecz jeden lot zmienił jego życie na zawsze… Gdy Dale jako jedyna osoba, która przeżyła przerażającą katastrofę lotniczą, balansował na krawędzi życia i śmierci, w cudowny sposób doświadczył nieba. To, co widział, słyszał, czego doświadczył, na stałe naznaczyło...

NIEZWYKŁA PODRÓŻ DO NIEBA I Z POWROTEM…
Prawdziwa historia kapitana Dale Black’a, który jako pilot zawodowy latał po całym świecie, lecz jeden lot zmienił jego życie na zawsze… Gdy Dale jako jedyna osoba, która przeżyła przerażającą katastrofę lotniczą, balansował na krawędzi życia i śmierci, w cudowny sposób doświadczył nieba. To, co widział, słyszał, czego doświadczył, na stałe naznaczyło jego życie i wywiera wpływ na innych ludzi.
Dale, choć lekarze nie dawali mu szans, w cudowny sposób, pomimo wielu obrażeń powrócił do zdrowia i ponownie nauczył się latać. Teraz dzieli się swoją inspirującą historią – niosąc nadzieję i dodając otuchy tym wszystkim, którzy zmagają się z poważnymi obrażeniami lub ze stratą najbliższych.
PODDAJ SIĘ TEJ PRZEMIENIAJĄCEJ ŻYCIE WIZJI NIEBA! Wyobraź sobie, że doświadczyłeś nieba, że miałeś zapowiedź życia w obecności Boga.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: jw.

Agnieszka-Wawka | 2011-07-22
Przeczytana: kwiecień 2011

"Lot do nieba" Prawdziwa historia pilota Dale Black. Co to znaczy znaleźć się w obliczu najwyższego i wrócić? Wrócić aby służyć swoim życiem i tym co się posiada Bogu i ludziom. Kpt.Dale Black urodzony w 1950 roku w prostestanckiej rodzinie od wielu pokoleń. Mieszkający w USA. Jak sam pisze jego życie tak na prawdę zaczęło się 18 lipca 1969 r. Dlaczego? Co musiało się zdarzyć w życiu tak młodego człowieka, jakie przeżycie jest w stanie tak diametralnie zmienić wszytsko,właśnie o tym jest ta książka.
Pierwszą rzeczą jaką przykuła ,moją uwagę gdy zobaczyłam książke była okładka błękitna w obwolucie a na okładce zdjęcie zrobione przez okienko w samolocie białe chmurki normalnie piękny widok. Prawdziwa historia pomyślałam, warto przeczytać, jeszcze podróż do nieba też interesujący mnie temat wierzę, że ziemia to tylko nasze przejściowe miejsce zamieszkania a tam po drugiej stronie czeka coś niezwykłego. Wszystko jednak nie mogło być tak piękne,przeczytałam wcześniej...

pkicman | 2013-12-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 10 listopada 2013

Ci którzy szukają sensacji nie znajdą jej tutaj zbyt wiele. Tylko jeden rozdział w całej książce bezpośrednio odnosi się do doświadczenia nieba. Autor opowiada o swoim niezwykłym przeżyciu życia po życiu z bardzo ciekawej perspektywy. Nie skupia się na niesamowitości i magii swoich wspomnień. Najważniejsze dla niego jest to jak to spotkanie w śpiączce zmieniło jego życie i życie ludzi żyjących dookoła.

Cała opowieść podana jest jako wciągająca i pełna emocji historia życia osnuta wokół, bądź co bądź, bardzo ciekawego i bogatego życia głównego bohatera i jednocześnie autora. Dla fanów lotnictwa dodatkowym atutem będą wplecione w historie szczegóły dotyczące życia pilotów.

Pomimo tego iż porusza głębokie tematy czyta się ją przyjemnie i szybko. Nie ma tu filozofowania i moralizatorstwa. Tylko proste życie. Wybory człowieka i ich konsekwencje.

Jeśli szukasz sensu, nadziei lub pokrzepienia to być może jest to pozycja właśnie dla Ciebie.

sparrow94 | 2014-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Jak mi się książka podobała to czemu mam nie wystawić wysokiej noty? Pare razy sie tak dobrze poczułem, wszystkie problemy nagle poszły w kąt. Super emocje, naprawdę warto przeczytać ta historię. Mam kolegę, ktory chce zostac pilotem i mam ogromna chęc kupic ta ksiazke i dac mu ja w prezencie. Podsumowanie? Bogu niech beda dzieki! )

Jula | 2011-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2011

Historia prawdziwa, ciekawie opisana, aczkolwiek aż nieprawdopodobna. Chyba rzeczywiście w uzdrowienie Dale'a były zaangażowane siły nadprzyrodzone, bo inaczej nie udałoby mu się ujść z życiem, wyzdrowieć i wrócić do zawodu pilota.

antoinette | 2016-07-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

książka która potrafi zmienić życie, pomoc zrozumieć wiele rzeczy i warto do niej wracać nie tylko w trudnych momentach życia

Vabelly | 2012-09-16
Przeczytana: 29 lipca 2012

Trochę się "ciągnie", zbyt dużo o szczegółach lotnictwa co staje się nudne, dla kogoś, kto nie ma o tym zielonego pojęcia.

Sylwia Dz | 2016-07-21
Przeczytana: 27 lipca 2016