Roma invicta

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-62752-12-6
gall21

Rok 2269 Ab Urbe Condita. Rzym nie stracił nic ze swojej dawnej potęgi. Co więcej, diament wiecznego miasta błyszczy mocnej niż kiedykolwiek. Na arenie Circus Maximus zamiast walk gladiatorów zobaczyć można koncerty rockowe, a In medium proferre rozpisuje na temat pikantnych szczegółów z życia cesarza. Bardley Lucas. Pod takim pseudonimem działa Lucjusz Polubiusz, agent tajnych służb Cesarstwa Zachodniego. Wydaje się, że nie ma dla niego misji niemożliwych, a jednak wydarzenia zainicjowane na ziemiach Imperium Wschodniego wciągną Rzymianina w spiralę niespodziewanych zdarzeń, prowadzących w samo centrum politycznych rozgrywek ambitnego cesarza Zachodu. - Proponuję ci cesarstwo - .. dlaczego na odpowiedź władcy Imperium Romanum Lucas odpowiada słowami - Ty weź mi lepiej zaproponuj papierosa - Czy władza nad znakomicie prosperującym kolosem, znanym jako utopijny "Zachód" nie jest przypadkiem spacerem po linie? Jaką tajemnicę kryje nieśmiertelne Cesarstwo Rzymskie?

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://ksiazki.wp.pl

Joanna | 2012-04-25

Książka wciagająca, dobrze się ją czyta. Polecam!

książek: 1907
Nalupia | 2013-10-22