Ścieżka furii

Tłumaczenie: Przemysław Bieliński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z furii zrodzona". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Path of the Fury
978-83-7418-223-2
Z furii zrodzona, David Weber
Dorota_1988

Zhikotse. Shallingsport. Louvain. Uświęcone pola bitew, na których wojownicy Imperialnej Kadry rozlewali krew i ginęli w obronie ludzkiej cywilizacji. Alicia DeVries tam była; szła na szpicy natarcia. Jej nagroda? Zdrada ze strony oszukańczego imperium. Zapomnienie w cywilu. Teraz Alicia jest jedyną ocalałą z brutalnego ataku na jej rodzinę, mieszkającą na planecie pogranicza. Od czasów...

Teraz Alicia jest jedyną ocalałą z brutalnego ataku na jej rodzinę, mieszkającą na planecie pogranicza. Od czasów potężnego Achillesa starożytny duch furii Tyzyfone nie zamieszkał w ciele śmiertelnika. Ale też od czasów Achillesa rodzaj ludzki nie wydał wojownika tak zdolnego, tak wyjątkowego i posiadającego tak rozwinięty zmysł walki. Bohaterka Imperium. Odznaczona Sztandarem Ziemi.
Trzeba zapłacić cenę krwi. Furia się zbudziła.
Elitarna wojowniczka formacji wywodzącej się z US Marines Starej Ziemi rodzi się i osiąga potęgę w powieści o bohaterstwie i przygodach autorstwa Davida Webera, autora licznych bestsellerów „New York Timesa” i twórcy sagi Honor Harrington!

rad | 2014-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2014

48% zaliczone.
Wrzucić na dno rowu mariańskiego, i zalać betonem.

Jerzy | 2012-08-15
Przeczytana: wrzesień 2012

Fajna, taki inny wariant harington

Atul | 2016-10-15
Krzysiek | 2016-08-08