Królowa niewolników

Tłumaczenie: Jarosław Kotarski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Uniwersum Honor Harrington". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
Crown of Slaves
83-7301-620-1
Michał

Pierwszy raz w powieści występują postacie znane dotąd jedynie z opowiadań – Anton Zilwicki wraz z pociechami i Victor Cachat. Tym razem akcja toczy się na planecie Erewhon, a przeciwnikami Zilwickiego i Cachata są Manpower i Scragi. Naturalnie pojawiają się także Honor Harrington oraz byli niewolnicy genetyczni tworzący Balet. Stawką rozgrywki są losy ładunku statku niewolniczego i przyszłość Erewhonu.

Michał | 2010-07-26
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 25 lipca 2010

Jak zawsze książka tego autora nas nie zawiedzie, tym razem zamiast gwiezdnych bitew mamy więcej szpiegostwa i knucia intryg. Jednak fani walk w kosmosie też znajdą tutaj coś dla siebie, choć niestety w mniejszej dawce. Powieść z gatunku tych, które czytamy od deski do deski.

Dalya | 2014-04-25

Książka jednego z moich ulubionych autorów, zupełnie inna od pozostałych.

Atul | 2016-10-15
Baseciq | 2016-09-23