Star Risk Sp. z o.o.

Wydawnictwo: Rebis
Star Risk Ltd.
Star, Risk
dona

Star Risk Ltd. to w założeniu firma ochroniarska, ale ich zakres działalności jest znacznie szerszy. Bohaterowie: geniusz komputerowy, była komandoska, były żołnierz służb specjalnych, obcy Grok podejmują się różnych misji, m.in. odnalezienie kosmicznych piratów sabotujących działania górników z asteroid, odszukanie bandytów szantażujących premiera jednej z planet. Na każdym kroku Star Risk zmuszone do walki z głównym konkurentem – potężna korporacją Cerberus.

Camillos | 2012-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

Nie spodziewałem się jakichkolwiek "fajerwerków" po tej książce i... miałem rację. Książka lekka, łatwa i przyjemna. Jeśli ktoś czytał inne cykle tego autora ("Sten" lub "Ostatni legion") i się podobały to cykl "Star Risk" na pewno przypadnie do gustu. Ot, kolejna seria autora, który przyzwyczaił czytelników do swojego stylu.

rad | 2013-12-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Lekka, dość przyjemna pozycja, nie wymagająca myślenie. Szybko się czyta.

Michał Kołacz | 2014-11-16

Bardzo dobra , przyjemnie się czytało.

Kamil Misztal | 2014-02-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 03 lutego 2014

Bardzo fajna książka sf. I tyle:).

cierdek | 2013-07-13

Lekka książka na wakacje