Mitologia grecka

Tłumaczenie: Katarzyna Marczewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "alfa omega". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza VOLUMEN
La mythologie grecque
mitologia, grecja, grimal
popularnonaukowa

Seria Alfa Omega, której kolejny tom trafia na rynek księgarski, jest przedsięwzięciem wydawniczym o charakterze encyklopedyczno-edukacyjnym. Każdy tom serii poświęcony jest innemu zagadnieniu z szeroko rozumianej dziedziny nauk humanistycznych. Wśród autorów Alfy Omegi znajdują się najwybitniejsi europejscy specjaliści z zakresu historii, filozofii, antropologii kultury,...

Wśród autorów Alfy Omegi znajdują się najwybitniejsi europejscy specjaliści z zakresu historii, filozofii, antropologii kultury, religioznawstwa.
Przedstawione w zwięzłej formie autorskie opracowania poszczególnych haseł-tematów składają się na swego rodzaju kompendium współczesnej humanistyki. Książki niniejszej serii adresowane są do najszerszego grona czytelników zainteresowanych aktualnym stanem wiedzy.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.antykwariat.pl/Mitologia_grecka___alfa_omega___43053.html

Sasha | 2016-01-22
Przeczytana: 28 stycznia 2013