Krzysztof Kolumb Ostatni Templariusz ?

Tłumaczenie: Hanna Cieśla
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bohatter i jego czasy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Cristoforo Colombo. L'ulitmo dei Templari
978-83-247-0612-9
historia
Lilja

Kim był Krzysztof Kolumb? Marynarzem, którego chwała przewyższała zasługi? A może kimś więcej? Czemu podpisywał się Christo Ferens - dążący ku Chrystusowi? Autor, na nowo interpretując dawne dokumenty, odtwarza losy "żeglarza dwóch światów" i "odkrycia" Ameryki. Ta książka to historyczno-polityczno-teologiczny thriller: znajdziemy w niej spisek, alchemiczne i ezoteryczne tło, dziedzictwo...

Ta książka to historyczno-polityczno-teologiczny thriller: znajdziemy w niej spisek, alchemiczne i ezoteryczne tło, dziedzictwo templariuszy, plan odnowy Kościoła oraz zaprowadzenie wiecznego pokoju między chrześcijanami, muzułmanami i żydami.

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: www.swiatksiazki.pl

Harley Quinn | 2012-03-23
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012

W praktyce jednak nieprzeczytane, bo styl autora jest strasznie chaotyczny i trudno cokolwiek z niej wyciągnąć. Zdania urywane, co nie pozwoliło mi się skupić, bo starałam się rozgryźć o co w ogóle chodzi.

tomgol7 | 2013-01-08

naciągane fakty, momentami zakrawające na kpinę. Chaos - tak, zgadzam się z przedmówcą. Dostałem to w prezencie więc żal jedynie czasu...

Tomek | 2012-02-19
Anvariel | 2011-12-23