Zakazana miłość

Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 6) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
A noble man
karmazyna

Anglia, 1812 rok. O tym, jak bardzo buńczucznie wygłaszane teorie różnią się od życiowej praktyki, Sophia Cleeve przekonała się na własnej skórze. Nic dziwnego – była niedoświadczona, uparta, a w dodatku rozpieszczona. Na przekór rodzinie postanowiła, że nie wyjdzie za mąż, a jeżeli już się zdecyduje, to poszuka kandydata poza swoją sferą...

źródło opisu: Harlequin, 2003

źródło okładki: Harlequin Enterprises

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Mea-Libri | 2016-11-20
GuillaumeFrancois | 2016-04-10