Najlepszy wybór

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 3)
Wydawnictwo: Harlequin
The Reluctant Bride
rodzina, śmierć, miłość, majątek, długi,
Xsenia

Nagła i tragiczna śmierć Garetha Rushforda już była wstrząsem dla jego żony i córek, ale to, co nastąpiło potem - prawdziwą klęską. Zostały bez dachu nad głową i środków do życia. Cały majątek rodziny poszedł na spłacenie karcianych długów. Gdy złożył im wizytę wierzyciel, lord Isham, były oburzone. Dlaczego je nachodzi?! Przeciez już wziął, co mu się nalezało! Oburzenie szybko ustąpiło mijsca zdumieniu, kiedy ten najbardziej pożądany kawaler w Londynie oświadczył się o jedną z panien Rushford. Tyle że to one same miały zdecydować, która zostanie jego żoną ...

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Shani | 2016-03-11
Przeczytana: 11 marca 2016

Zręcznie poprowadzona akcja oraz intryga, co się rzadko zdarza przy książkach tego typu.

mariszach | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015

Romans historyczny z serii "Regencja" Książka na jedno popołudnie. Czyta się łatwo i przyjemnie. Bohaterowie przystępni, popełniający błędy ja każdy z nas. Polecam

Efemeryda | 2017-03-23

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

monaliza159 | 2016-12-14
adzikck15 | 2016-07-09