Najlepszy wybór

Okładka książki Najlepszy wybór Meg Alexander
Okładka książki Najlepszy wybór
Meg Alexander Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Tajemnice Opactwa Steepwood (tom 3)
The Reluctant Bride
Harlequin
2008-01-01
2003-01-01
Weronika Żółtowska
rodzina śmierć miłość majątek długi

ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI W TORONTO.
O autorce znalazłem:
"Meg Alexander has written Mills&Boon historical romances. [As I have been unable to verify if this is the same author as Megan Alexander, I have possibly not included all of this author's works.]"

Autorka ma na LC 12 książek, 2 fanów i 179 czytelników, co daje przeciętną 15 ofiar na książkę. Z tej astronomicznej liczby czytelników 13 wystawiło opinię tj 1,08 na książkę. Omawiana – zebrała najwięcej opinii 5,81 (31 ocen i 4 opinie)

Harlequin, ale jaki. Lord Isham (po polsku Jest-Cham, lub Otocham) chce umieścić swoje plemniki w jednej z dwóch córek zmarłego dłużnika, by urodziła mu potomka. Czyli lordowska wersja surogatki (od łac. subrogatio - zastąpienie). Ale serce nie sługa, wiec miłość zakwita i ona (s. 289):
"...Z dumą i ufnością przyjęła uścisk i serce mężczyzny, którego szczerze kochała."
Odradzam, bo znam rozsądniejsze sposoby marnowania czasu. PAŁA !

ZE ZBIORÓW BIBLIOTEKI W TORONTO.
O autorce znalazłem:

Ulubiony okres, pięknie poprowadzona akcja, zachwycające opisy. Polecam

Ulubiony okres, pięknie poprowadzona akcja, zachwycające opisy. Polecam

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Zręcznie poprowadzona akcja oraz intryga, co się rzadko zdarza przy książkach tego typu.

Romans historyczny z serii "Regencja" Książka na jedno popołudnie. Czyta się łatwo i przyjemnie. Bohaterowie przystępni, popełniający błędy ja każdy z nas. Polecam

• Romans historyczny
  • Harlequin
  • Alexander Meg
  • Cykl: Tajemnice Opactwa Steepwood (d)
  • Historyczna

Meg Alexander Najlepszy wybór Zobacz więcej