Kubuś Puchatek. Liczby

Wydawnictwo: Egmont Polska
liczby, kubuś, puchatek
Marta

Oryginalna seria książeczek z ilustracjami umieszczonymi na piankowych stronach umili maluchowi każdą chwilę. Dowcipne teksty literackie wprowadzają najmłodszych w świat najprostszych pojęć, wzbogacają wyobraźnię, wpływają na rozwój słownictwa. Zachęcają przyjazną grafiką, zaciekawiają, dają radość. Są atrakcyjną pomocą dla twórczych i poszukujących rodziców, którym zależy na wszechstronnym...

teksty literackie wprowadzają najmłodszych w świat najprostszych pojęć, wzbogacają wyobraźnię, wpływają na rozwój słownictwa. Zachęcają przyjazną grafiką, zaciekawiają, dają radość. Są atrakcyjną pomocą dla twórczych i poszukujących rodziców, którym zależy na wszechstronnym rozwoju ich dziecka

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/