Włoska przygoda

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kolekcja Romansów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edipresse
The picture book
978-83-247-2328-7
kamk

Patrizia, ładna i utalentowana dziewczyna, pracuje w galerii sztuki w Nowym Jorku i marzy o karierze malarki. Wychowana bez ojca, po śmierci matki dowiaduje się że jest on znanym włoskim handlarzem dzieł sztuki. Bohaterka, kierowana przemożnym pragnieniem odnalezienia ojca, jedzie do Włoch. Gdy już udaje się jej nawiązać z nim kontakt, zataja swoją tożsamość. Odczuwa chęć przemożnej zemsty za ojcowskie odrzucenie, a zarazem instynktowną potrzebę wzajemnej akceptacji. W dodatku Patrizia spotyka we Włoszech interesującego chłopca, rodzi się między nimi miłość, lecz dziewczyna lęka się, by w jej życiu nie powtórzyła się historia matki.

Katarzyna | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Namiętność dwóch pokoleń. Rozrachunek z przeszłością. To motywy, które tworzą fabułę tej książki, współgrają ze sobą i oczarowują czytelnika. Lekka lektura na letni wieczór.

Włoska przygodna łączy dwie kobiety, matkę i córkę. Wielka namiętność rodzi rozczarowanie, poczucie pustki przeistacza się w spełnienie. Książka wdzięczna, spełniająca niewygórowane oczekiwania. Można przy niej odpocząć :)

bgrzeniewska | 2016-07-18
Przeczytana: 17 lipca 2016

Lekka i przyjemna książka opisująca losy matki samotnie wychowującej córkę, której ojciec nie był gotowy do związania się z kobietą i wychowania dziecka, jednakże z czasem zrozumiał swój błąd i w jakimś stopniu starał się go naprawić. Czasami smutna, miejscami wesoła i wzruszająca. Polecam!!

Karo | 2018-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2018