Okruchy Boga

Wydawnictwo: Czarna Owca
God's Debris. A Thought Experiment
978-83-60895-01-6
nooly

Książka "Okruchy Boga" jest psychologicznym eksperymentem, który dzięki zastosowaniu pewnych technik hipnozy odświeży twoje spojrzenie na świat.

źródło opisu: Wydawnictwo Czarna Owca, 2007

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl

Justyna | 2014-01-21
Przeczytana: 01 stycznia 2009

Czytana bardzo dawno temu, ale pamiętam że ów "eksperyment myślowy" bardzo mi się podobał. Ciekawe założenie mimo ze nie do końca ścisłe, ale jak wiadomo, każdy z nas powinien czytać i zastanawiać sie czy wszystko ma ręce i nogi ;)

Polecam i pozwolę nie zgodzić się z wcześniejszym komentarzem że ksiażka przeznaczona dla osób wierzacych. Ciekawa koncepcja i tyle :)

Jale | 2013-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2013

Pretensjonalne ni to przemyślenia, ni to fabularyzowane dialogi, przeznaczone głównie dla osób wierzących, i to tych, które poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania odnośnie Boga, Wszechświata i całej reszty. Tak na dobrą sprawę jest to lektura - oczywiście jak dla mnie - najzupełniej zbędna.

Weronika | 2015-08-30
Na półkach: 2015, Przeczytane, Pożyczone
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Ciekawa książka, pozwalająca spojrzeć na różne nurtujące zagadnienia dotyczące między innymi: życia, Boga, Wszechświata, z zupełnie innej, interesującej strony. Na pewno warta przeczytania.

Mortis | 2017-01-20
Przeczytana: 10 stycznia 2017