7 (8 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Francey
Casthaluth

Młody Francey Sullivan marzy o odnalezieniu ojca, aktora George'a Gallaghera, którego widział tylko raz w życiu i pamięta go jako wspaniałego, imponującego człowieka sukcesu. Gdy wreszcie dochodzi do ich spotkania, chłopak widzi z żalem, że rzeczywistość jest zupełnie inna niż dziecięce wyobrażenia: George to czarujący oportunista i tchórz, którego nie obchodzi nic poza własnym wygodnym życiem. Ale to nie jedyny szok, jaki przeżywa syn. Okazuje się, że niedawno zmarła macocha zapisała mu w testamencie ogromny majątek. Z dnia na dzień Francey staje się niemal milionerem! Wkrótce jednak przekonuje się, że nawet największe pieniądze nie pomogą mu zdobyć serca ukochanej kobiety.

źródło opisu: www.proszynski.pl

źródło okładki: www.proszynski.pl

gwiazdka | 2016-02-13
Na półkach: Rok 2016, Przeczytane
Przeczytana: 13 lutego 2016

Po nieciekawym doświadczeniu z „Krainą dzieciństwa” „Meandry uczuć” mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły, nie ma tutaj, co prawda, wielkich i niesamowitych wydarzeń, jest proste, zwyczajne życie z małymi odchyłami, są przeciętni ludzie, ale opowieść jest przez to bardziej życiowa i normalna. Książkę czytało mi się naprawdę dobrze, polubiłam niektórych bohaterów, odpowiadał mi klimat powieści. Właśnie za takie książki lubię Purcell, za opowieści o codzienności.

Katarzyna | 2015-08-06

Ciekawa, dużo się dzieje, warta przeczytania

Czytopis | 2015-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2015