83-7023-893-9
futbol, piłka nożna, sport
sport
szogunSW4

Na ogólnonarodową radość z awansu naszej reprezentacji piłkarskiej do finału mistrzostw świata i start w Korei, Japonii złożyła się praca i talenty wielu ludzi. Wiadomo jednak, że to selekcjoner buduje zespół, on ponosi odpowiedzialność za strategiczne decyzje i od jego osobowości bardzo wiele zależy. Jerzy Engel umiał poprowadzić polskich piłkarzy do sukcesu. Jak do tego doszło, opowiada ta książka.

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2001

źródło okładki: http://www.antykwariat.calinotheca.pl/

Darek | 2013-09-01
Przeczytana: 06 kwietnia 2004

Książka miała na celu jedynie zdyskontowanie sukcesu, za jaki uważano zakwalifikowanie się do mundialu w Japonii i Korei po 16 latach przerwy. Wszystko ubrane w ładne, okrągłe zdania i nic więcej. Lepiej chyba obejrzeć dokument Tomasza Smokowskiego z samego wyjazdu na mistrzostwa (i zobaczyć np. jak Boniek kantuje przy grze w karty;)). Z tej książki nie dowiemy się niczego interesującego, ani tym bardziej prawdziwego.

Marcin | 2014-05-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014

Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli polskiej myśli szkoleniowej pławi się w swoim sukcesie, oddaje zasługi sekretarzowi Kręcinie i poczetowi znamienitych trenerów na ziemi cypryjskiej, dokładnie opisuje swoje kulinarne upodobania, sypie żartami jak z rękawa i ewidentnie nadużywa wykrzykników. Idealne paliwo dla twojego roflcoptera.

kacper_gangsta | 2013-01-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sportowe

Nie lubię propagandy.

| 2013-10-24
Przeczytana: 05 marca 2013

Ta książka to nic innego jak tylko podkreślenie sukcesu kwalfikacji do MŚ. Nie warto po nią sięgać.

Karol | 2013-06-08
Przeczytana: 2003 rok

Książka z cyklu, osiągnąłem coś, czas napisać autobiografię.

Pyskowiczanin86 | 2016-11-20
Szymon | 2016-11-09