Skrzek, coraz trudniej kochać

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skrzek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy
Coraz trudniej kochać
83-06-00457-4
literatura faktu
Dulsiatko Mark

"Coraz trudniej kochać” to utwór złożony z kilkunastu listów. Autorem jest partyjny działacz niższego szczebla, a adresatką jego kochanka. Listy pochodzą najprawdopodobniej z lat 1946 lub 48 aż po rok 1968. "Skrzek" Anegdota leżąca u podstaw opowiadania jest z pozoru dość błaha: oto w pewnej zagubionej wśród mokradeł wsi miejscowy bogacz zaczyna przeprowadzać eksperymenty naukowe. Okolicę...

"Skrzek" Anegdota leżąca u podstaw opowiadania jest z pozoru dość błaha: oto w pewnej zagubionej wśród mokradeł wsi miejscowy bogacz zaczyna przeprowadzać eksperymenty naukowe. Okolicę nawiedzają coraz dziwniejsze zjawiska Pojawia się śmiałek, który przy wydatnej pomocy sprzyjającej mu żony eksperymentatora odkrywa tajemnicę.

źródło opisu: http://alejka.pl/skrzek_coraz_trudniej_kochac.html

źródło okładki: Internet