Kot Simona na każdy dzień 2011

Wydawnictwo: W.A.B.
Simon's Cat Diary 2011
kot Simona
rozrywka

Dziesiątki nowych - nigdzie niepublikowanych - rysunków Simona Tofieda, najważniejsze święta (na przykład Dzień kota, Dzień czarnego kota), nieprzebrane morze trafnych cytatów (na przykład „Kot znajduje się zawsze po niewłaściwej stronie drzwi") - to wszystko znajdą Państwo w "Kocie Simona na każdy dzień 2011". Każdy dzień 2011 roku zacznie się od Kota Simona i na Kocie Simona się...

Każdy dzień 2011 roku zacznie się od Kota Simona i na Kocie Simona się skończy!
Inaczej mówiąc - to pełnia szczęścia (można już zacząć mruczeć).

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://sklep.gwfoksal.pl/

fenek | 2013-12-09

choć to kalendarz, a nie książka jak już zostało to zauważone:) to i tak godne polecenia dla osób, które takich organizerów używają:) Te kalendarze wydawane są co roku i jedynie nie polecałabym ich osobom, dla których takie rysunki i ozdoby byłyby rozpraszające, bo jednak tak może się zdarzyć :P

Marakyo | 2011-02-02

To NIE JEST książka, ale kalendarz/organizer.
Zawiera przedruki "scenek" z drugiego tomu przygód kota Simona.
Oprócz ilustracji, zawiera również cytaty sławnych ludzi, dotyczące kotów.

zjedzmakaron | 2016-08-11
-M- | 2014-01-06