Kot Simona. Pieskie życie

Simon Tofield Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal Cykl: Kot Simona (tom 7) rozrywka
Simon's Cat. It's a Dog's Life
Simon's Cat. It's a Dog's Life
Kot Simona (tom 7)
rozrywka
kot Simona koty psy

Co może być lepsze od historyjek o kocie? Paski z psem i kotem. Wiedział to nawet rysownik Jim Davies, twórca postaci Garfielda. Dorzucił psa, żeby troszkę rozruszać akcję, a przy okazji wykazać niezbicie wyższość kotowatości. I tego, że nie ulega ona presji przypodobania się właścicielowi. I jeszcze to, że kot zawsze pokona inteligencją psa. Albo sprytem. U Simona jest...

Oto kolejna książeczka z cyklu przygód Kota Simona. Tym razem nietypowa, bo więcej miejsca poświęcono psiakom, a zwykle czarno-biało-czerwona okładka przybrała żółty kolor. Ale kreska Pana Simona Tofielda pozostała niezmienna. Jego rysunki, podobnie jak krótkie filmiki prezentowane w Internecie, mają zadziwiający dar wywoływania uśmiechu na twarzy. Niby prosty, lecz...

Jak zawsze rewelacyjna! Wiadomo, że niektóre rysuneczki bawią bardziej, inne mniej, ale oko autora nadal takie ostre i genialnie wyłapuje zachowania zwierzaków - tym razem w układzie kocio-psim czy psio-kocim :).

Stanowczo za krótkie! Miałam kilkadziesiąt minut świetnej zabawy z kotem Simona i jego psimi kumplami. Simon Tofield równie sprawnie rysuje psy jak i koty, a jego umiejętność uchwycenia charakterystycznych zachowań czworonogów łączy się z poczuciem humoru, którego przedsmak widzimy już na okładce. Polecam!

• 2020
  • Komiks