Tęczowy ogród

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
FoggyScent

Mała Elaine z powodów rodzinnych zmuszona jest wyjechać do Londynu na wieś. Przez rok będzie mieszkać u obcych ludzi, co jest dla niej prawdziwą tragedią. Jednakże zupełnie nieoczekiwanie jej życie odmienia się. Poznaje nowe wartości, o których istnieniu nie miała dotąd pojęcia. Odkrywa piękno i głębie przyjaźni. W jaki sposób może nastąpić przemiana chłodnego, samolubnego i rozkapryszonego dziecka w dziewczynkę pełną ciepła, miłości i serdecznego oddania? Co jest prawdziwą przyczyną takiej zmiany?

źródło opisu: okładka

Nutellowwa89 | 2016-08-24

Jedna z moich ulubionych książek :) Serdecznie polecam :D

Turniquet 92 | 2014-07-05

Książka bardzo podobna zarówno tytulem jak i treścią, do książki innej autorki pt."Tajemniczy Ogród".Idealna dla wszystkich, którzy choć raz marzyli o tym, aby móc przejść do lepszego, tajemniczego i magicznego miejsca, które będzie tylko nasze i cudowniejsze niż szara, zwykła codzienność.

Veeciaa | 2012-10-08

Bardzo fajna!

Marek Widzyk | 2013-02-19
Przeczytana: 01 stycznia 2005

Dla mojej córki była to ulubiona książka przez dłuższy czas.
Czytaliśmy jej kiedy była jeszcze mała, a potem gdy się nauczyła czytać to sama czytała.

Mnie też bardzo się ta książka podoba.

Przemiana wewnętrzna dziecka, decyzje, przygody, przyjaźń i ten ogród, szczególne i piękne miejsce :)

Iza | 2011-12-29
Przeczytana: czerwiec 1999

Książkę przeczytałam mając 14 lat, i jej ocena na podstawie moich notatek jest zgodna z moim odbiorem książki w tamtym czasie :)

Martyna | 2014-02-09
Przeczytana: 09 maja 2007

Czytałam tą książkę z 5 lat temu i bardzo mi się podobała :)

nienia | 2013-02-06

Najlepsza ksiązka tej pisarki, moim zdaniem :)

Amarilla | 2016-08-26
Justyna | 2016-08-07