Tajemnica Bażanciej Chatki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Dziecięca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
The Mystery of Pheasant Cottage
Agnieszka

Zaciszna Bażancia Chatka, w której mieszka Lucy, jest okryta wielką tajemnicą. Pewnego dnia dziewczynka postanawia dowiedzieć się, co ukrywają jej dziadkowie. Gdzie jest jej tatuś? Co się stało z mamusią? - to rozdzierające dziecięce serce pytania, które postanawia wyjaśnić. Mimo wielu trudności Lucy poznaje prawdę. "Tajemnica Bażanciej Chatki" jest kolejnym tomem z serii klasyki dziecięcej Patricii St. John, który z zapartym tchem czytają miliony dzieci na całym świecie.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/tajemnica-bazanciej-chatki/

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks270501.html

Czarna_Strzała | 2014-10-20

Piękna książka. Bohaterstwo taty Lucy jest wielkie.

Karola | 2016-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2016