Nic innego się nie liczy

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria klasyki dziecięcej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
Nothing else matters
FoggyScent

W spokojne i szczęśliwe życie Lamii - szesnastolatki z Libanu - wkracza jednocześnie wojna i miłość. Jakie będą wojenne losy Lamii i jej młodszego rodzeństwa? W jaki sposób trudne doświadczenia mogą scementować rodzinę? "Nic innego się nie liczy", opowieść z czasów wojny domowej w Libanie, jest kolejnym tomem z serii klasyki dziecięcej Patricii St. John, który z zapartym tchem czytają dzieci i młodzież na całym świecie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie