Śmietnik Pana Boga

Wydawnictwo: Reporter
83-85189-66-1
śmietnik Pana Boga
Dorota_1988

- Wybraliśmy pana do napisania tego scenariusza. A wie pan dlaczego? Bo Andrzej Mularczyk wypadł z komputera. Filmy i seriale według pańskich scenariuszy miały w Polsce wysoką oglądalność - powiedział producent z wiedeńskiej firmy Fenix - Film. Chcielibyśmy zrealizować międzynarodowy serial, który wszyscy kupią na pniu. Jak powiem panu tytuł: "Stradivarius", to powiem panu i za dużo, i za mało. Liczymy na murowane powodzenie. Gdzie skrzypce są bohaterem, tam muzyka, a jak muzyka to miłość, a na miłości ducenci!
Musi to być dobra story, więcej łez, mniej brylantów. Najlepiej, gdy widz płacze łzami dużymi jak brylanty. Wtedy w filmie jest jubilerska robota!

źródło opisu: z okładki

Asia-Polihymnia | 2011-03-01